דבר העורך

 

אתם מוזמנים לשלוח אלי סיפורים יישוביים ואישיים, סיפורי הקמה, התמודדות והתבססות, אודות אתרי הנצחה, "מושגים גליליים" בתחום המועצה וכמובן, תמונות מחיי האזור מלוות בהסבר , תאריך ושם הצלם  ו/או ליצור עימי  קשר לראיון אישי.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

אומרים שהיה פה

סיפורים מתולדות משגב

לתושבי משגב ולגולשים ביומן - המלצה!!!

ביום ראשון, 1 נובמבר 2009, בשעה 21:45 תוקרן בערוץ הראשון התכנית :
 

הסיפור האמיתי : אני הייתי שם בצבע

 

פרד מונסון היה יהודי אמריקאי, ציוני ו...חובב צילום. בשנות ה - 40 של המאה שעברה ועד שנות ה 70 הוא הגיע לישראל וצילם וצילם. הכל בצבע. שנים ארוכות שכבו הצילומים הנדירים במחסן לא ידוע בארה"ב עד שנחשפו בידי יוצרי הסרט. הקופסאות נמצאה בעצם "מדינה" בהקמה. כל זכרונות העבר שלנו, שעד היום הודפסו בשחור לבן, יהפכו מעתה לצבע טבעי.
פרד מונסון צילם את הכל - בצבע. את בן גוריון וגולדה , שזר ושרת, את העולים במעברות ואת מצעדי הצבא שרק הוקם.
הסרט שלפניכם מביא את סיפור מציאת הארכיון וגם את הצילומים הנדירים ממגוון של אירועים היסטוריים.
במאי: אבישי כפיר
מפיק: איציק רובין

 

צפייה מהנה!!!

ארכיון פרד מונסון

01/11/2009 13:57:24
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות