דבר העורך

 

אתם מוזמנים לשלוח אלי סיפורים יישוביים ואישיים, סיפורי הקמה, התמודדות והתבססות, אודות אתרי הנצחה, "מושגים גליליים" בתחום המועצה וכמובן, תמונות מחיי האזור מלוות בהסבר , תאריך ושם הצלם  ו/או ליצור עימי  קשר לראיון אישי.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

אומרים שהיה פה

סיפורים מתולדות משגב

 

משגב חוגגת את שנת השלושים שלה וזו סיבה טובה להקמת ארכיונים קטנים בישובים.

צפייה מהנה בתמונות.

נשמח לקבל ליומן תמונות שלכם מעברה של משגב - כדי לשמרן בארכיון המדינה - לתפארת מדינת ישראל. הצילום באדיבות ארכיון מורן - מודעה משנת 1976

 

 

 לתת לאצבעות הידיים "ללכת" על המקלדת ולהיכנס לתערוכה

שוחרי ושוחרות מורשת כאן במשגב ומסביב לעולם,

 

ב-9 ליוני 1948 נוסדה ה-ICA, מועצת הארכיונים הבינלאומית בחסות UNESCO.

מאז נקבע תאריך זה כ"יום הארכיון הבינלאומי" השנתי בו מציינים ברחבי העולם את מקומם ותרומתם של הארכיונים לשימור והנגשת המורשת האנושית על כל היבטיה: תרבות, חינוך, כלכלה, מנהל, אמנות ומדע. החל משנה זו מצטרפים גם ארכיונאי ישראל לפעילות הקהילה העולמית סביב מועד זה.

 

לכבוד "יום הארכיון הבינלאומי", האיגוד הישראלי לארכיונאות ומידע גאה להכריז על פתיחת תערוכה וירטואלית מאוצר ארכיוני ישראל. בתערוכה הססגונית  פריטים מרהיבים אשר "הועלו" מגנזי 32 ארכיונים גדולים וקטנים, ציבוריים ופרטיים. זהו פסיפס תיעודי שובה עין המעיד בבחינת "מעט המחזיק מרובה" על המצוי והנעשה בארכיונים בישראל ועל הפוטנציאל העשיר הצפון בהם להבניית החברה והמדינה עכשיו ובימים הבאים עלינו לטובה.

כי אם אין עבר – אין מחר!

 

לכניסה לתערוכה ברשת: http://www.flickr.com/photos/78415338@N05/

 

לדף הפייסבוק של התערוכה: http://on.fb.me/JZH4vr

 

בברכה,

מיכל הנקין – יו"ר האיגוד הישראלי לארכיונאות ומידע/תושבת חרשים במשגב

נוני ירון והדס אביבי – צוות התערוכה 

 

דודו אמיתי

האיגוד הישראלי לארכיונאות ומידע

0524475458

http://www.archives.org.il/

dudu_am@givathaviva.org.il

 

08/06/2012 11:09:44
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות