דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קיימות וסביבה

 

פורום תכנון ירוק במשגב

 

מתכננים יקרים,

אנחנו מתכבדים להזמין אתכם להשתתף בפורום תכנון ירוק במשגב שיתקיים במועצה ביום א', 7 בדצמבר 2014 בשעה 16:30.

 

למה תכנון ירוק? כי ההשפעה הסביבתית המשמעותית ביותר במרחב שלנו נגרמת מעבודות הפיתוח והבינוי, אולם עד עתה לא ניתנה לכך התייחסות מערכתית ומקצועית סדורה. הישובים גדלים ומתרחבים ועלינו מוטל לעצב תהליך זה תוך התחשבות בסביבה, צמצום הפגיעה בשטח הטבעי והעצמת המאפיינים היחודיים לכל ישוב.

 

מהו תכנון ירוק? תכנון המכבד את רוח המקום, מתחשב בטופוגרפיה הטבעית ובצומח הטבעי, מתאים לתנאי האקלים המקומיים, מעודד הליכה רגלית ומפגש קהילתי. תכנון המתייחס  לסובב, לתשתיות, לשטח הבנוי ולקשרים ביניהם וכן להיבטים החברתיים של חיי הקהילה.

 

מהי המשימה שלנו? לפתח "מודל משגבי" לתכנון מודע סביבה, שיבטא את המחויבות של המועצה לערכי הקיימות.  

 

מדוע  דווקא אתם? זה הרי ברור, אתם אנשי המקצוע, אתם חיים במשגב וחברים בקהילה. אתם מכירים את הצרכים והאילוצים מקרוב. כמתכננים, בידיכם הכלים המקצועיים לשם כך.

 

הגיעה העת לעשות מעשה, לתרום מיכולתכם ולהשפיע על דמותה של משגב.

 

מפגש ראשון: 7 בדצמבר 2014 בשעה 16:30 באולם המליאה שבבנין המועצה

 

 

גלעד אוסטרובסקי

מנהל אגף קיימות וסביבה

27/11/2014 10:35:10
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות