דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קיימות וסביבה

 

הקיימות היא שילוב של סביבה, חברה וכלכלה והיא איננה מסתכמת בהפרדה ומיחזור פסולת. היופי שאני מוצא בעיסוק בקיימות הוא בהרחבת הדעת ובשילוב תחומי עניין מגוונים שהמכנה המשותף שלהם הוא חתירה ליצירת דפוסים חדשים השואפים לקרב אותנו אל הטבע והסביבה. להיות מסוגלים ליצור וליזום ולהתקדם באופו כזה שיגרום לחיזוק הקהילתיות ויקטין את טביעת הרגל האקולוגית שלנו.

 

כחלק מתפיסה זו, אנחנו שמחים להיות שותפים בכנס ביוזמת עמותת הסביבה שיעסוק ברעיונות מעניינים ומאתגרים בתחום הכלכלי - חברתי: כלכלה מקומית ויצירת מטבע קהילתי.

 

ההשתתפות ללא תשלום אך מחייבת רישום מוקדם בקישור

 

 

 

אני מזמין אתכם לבוא ולהשתתף באופן פעיל.

 

בברכת הדרך,

 

גלעד

 


18/08/2014 10:57:12
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות