דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קיימות וסביבה

לפעמים קצת מודעות ופעולה פשוטה יכולים להחזיר את הצריכה והבזבוז לשפיות, הקישור מראה דוגמה יפה לכך, יש כמוה עשרות פעולות יומיומיות של בני אדם שמצטברות יחד לתוצאה הפוגעת בסופו של דבר ביכולת של האנושות לחיות באיכות חיים טובה. פרטים ביומן קיימות וסביבה.

 

20/05/2012 10:28:28
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

עקיצות יתוש הנמר האסייתי כואבות מאד, והוא עלול להעביר מחלות לא נעימות,  חשוב לעשות מאמץ ולרוקן את כלי הקיבול בהם יש מים בחצר המגרש.

יתוש הנמר האסייתי שהגיע אלינו בשנים האחרונות מתפשט בקצב מהיר, נכון להיום אפשר למצוא אותו כבר בחלק גדול מהישובים.

יתוש זה ייחודו בכך שהוא מתרבה גם בכמות זניחה של מים הנמצאת בדרך כלל בחצרות בתים בכלי קיבול שונים.

להלן רשימה של מקומות בהם נמצאו זחלים של הנמר האסייתי: היקוות מי מזגנים, תחתית של עציץ ואדנית, צמיג שוכב או עומד, קערה של מים לכלב, צנצנת נטושה בהתמלאה מהגשם, תחתית דלי, צעצועי ילדים, קרקעית של ברכת נוי לא פעילה,  ועוד ועוד.

 

24/05/2012 12:45:07
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות