http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

עושים עסקים

התחזית החודשית של קרני צור לחודש מזל עקרב

מאת : קרני צור – אסטרולוגית מייעצת בכל תחומי החיים: מפה אישית / זוגית / עיסקית. הכוונה מדייקת וקולעת אשר מסייעת בצמתי החיים. לימודי אסטרולוגיה לצפייה מן הבית וקלפי האסטרולוגיה לשימוש אישי או ככלי למטפלים   www.astrologia.goop.co.il

מזל טלה

הימצאותה של השמש, כמו גם מרקיורי וונוס במזל עקרב מביאים לכם חודש מאוד מופנם ומכונס וזה יוצר אצלכם, הטלאים התוססים, מצב יוצא דופן של שקט והתבוננות פנימית. אתם "לא תהיו עצמכם" החודש – פחות ספונטאניים, פחות מוחצנים. המחשבות והרגשות נמצאים עמוק עמוק בפנים וקשה להוציא אותם החוצה. אפשר אפילו לומר שהאמביציה הרגילה שלכם איננה. זה יכול להיראות כמו זמן של ניתוק או ריחוק אך למעשה זהו זמן טוב לתהליכים רוחניים, להתבוננות פנימית ולהתכנסות – וכאן מומלץ להתמקד בחודש יוצא דופן זה.

צריך לציין כי למרות התקופה המכונסת העומדת בפניכם בכל החודש הקרוב, יכולת העשייה שלכם לא נפגמת ואתם יכולים להמשיך במרץ עם הפרויקטים שלכם, כל עוד הם לא דורשים הרבה מגע עם אנשים אחרים.

מזל שור

מזל עקרב, מזל החודש, הוא המזל הנגדי לכם במפה האסטרולוגית וזה אומר ששלושת גרמי השמיים אשר נמצאים שם עכשיו (השמש, מרקיורי וונוס) עומדים עתה בדיוק ממול למזל שלכם ודבר זה יוצר אינטנסיביות עצומה. גם  יופיטר שנמצא עדיין במזל שלכם, מעצים ומגדיל כל דבר ובכך גם מעצים את השפעתם של שלושת גרמי השמיים. צפויה לכם תקופה מאוד טעונה, עמוסה ואינטנסיבית בכל החודש הקרוב. לא תוכלו שלא לחוש את האנרגיה העצומה המטעינה אתכם. לטוב ולרע הכוחות שלכם יהיו עצומים והעוצמות שלכם רבות. כל דבר יראה ענק וסביר להניח שהרבה דברים יצאו מפרופורציות. במצב שכזה חשוב מאוד לדעת כיצד לנווט את האנרגיה העצומה שמגיעה אליכם בזמן הזה. כמות כזו של אנרגיה יכולה ליצור בקלות פיצוצים והתפרצויות אם לא יודעים כיצד להשתמש בה. וה"נמענים" העיקריים להתפרצויות האלה עשויים להיות דווקא בני הזוג, אבל לא רק. זה זמן שבו אפשר בקלות לעשות נזק לחברים ולאנשים שאתם אוהבים. דווקא בזמן הזה חשוב מאוד לדעת להשתמש באנרגיה הרבה הזו בחכמה – לבטא ברכות את הרגשות שלכם ולוודא שהפעולות שלכם תואמות את השאיפות והרצונות שלכם.

מזל תאומים

השמש בעקרב שמה הכל באופי מאוד פרקטי וענייני. סידורים, סידורים ועוד סידורים. זה מה שיאפיין את כל החודש הקרוב. גם מרקיורי – הכוכב השליט של המזל שלכם, נמצא בעקרב והוא מסייע לתקתק את כל אותם סידורים בצורה זריזה ויעילה. וונוס שנמצאת אף היא בעקרב אינה מבשרת טובות לנושאי הרומנטיקה. נראה שתעדיפו לעשות קניות בסופר וללכת לבנק מאשר לצאת או להתגפף... נושאי השיווק והפרסום ממשיכים להיות על הפרק, עוד מן החודש שעבר, וגם עולם החברים מאוד מאוד תוסס. נראה שזהו זמן פעיל ודינמי. זמן מאוד מקורקע. מומלץ בזמן הזה להיות ערניים לנושא הבריאות ולטפל במה שעולה על הפרק.

מזל סרטן

המעבר של השמש אל מזל עקרב הוא מעבר חיובי ביותר עבורכם ומסיים חודש לא פשוט. מזל עקרב, מזל החודש, הוא מזל מים כמוכם, ולכן הרמוני עימכם ומיטיב עימכם. גם הכוכבים האישיים מרקיורי – שאחראי על החשיבה, התקשורת והחברים, וונוס – שאחראית על הרגשות והאהבה – נמצאים בהרמוניה אליכם, והחגיגה שלמה. אתם מרגישים שאתם יכולים להביא את עצמכם לידי ביטוי. שמים את עצמכם במרכז לשם שינוי. אתם סוף סוף יכולים לתת לעצמכם זמן להתעסק בדברים שאתם אוהבים. זה הזמן לקריאה של ספר טוב, בילוי נהדר עם חברים, אהבה גדולה וסוערת וכל מה שמרחיב את ליבכם.

מזל אריה

כבר כחודש וחצי אתם מושפעים מנוכחותו של מארס, כוכב המלחמה והעשייה, במזל שלכם. לעתים הוא היטיב עימכם עם מרץ שאפשר לכם לפרוץ החוצה עם פרויקטים שונים ולפעמים הפעים את דמכם בקצב של מלחמה ויצר תסיסות והתפרצויות. נראה שכבר כמעט התחלתם להכיר אותו, אבל עכשיו מגיע המבחן האמיתי. השמש שעוברת למזל עקרב מכניסה אתכם לתקופה לא פשוטה וסוערת – הרגשות שלכם עשויים להיות סוערים, המחשבה לא בהירה. נראה שלא ממש ברור אפילו לכם מה באמת אתם רוצים. ובזמן הקיצוני הזה נמצא ברקע מארס שכל הזמן מדרבן אתכם להתפרץ, לכעוס, להיכנס למלחמה עם מישהו או משהו. דווקא בזמן הזה, כשזה הכי לא פשוט והכי קל להיכנע לבעיטות של מארס, צריך ללמוד כיצד להשתלט על האנרגיה הזו של מארס ולנתב אותה לעשייה במקום לפיצוצים. אם תצליחו במבחן בזמן הזה תגלו שאחיזתו של מארס הלוחמני מחייכם הולכת ומשתחררת.

מזל בתולה

מרקיורי, שליט המזל שלכם, נמצא בבית התקשורת שלכם – ואין מקום טוב ממנו עבורו להיות בו! אתם כבר חשים את זה זמן מה – שעולם החברים מתחיל סופסוף לתסוס, שיש יותר שיחות, יותר זרימה של חברים, שהקשרים עם אנשים אחרים הופכים להיות קלילים ונינוחים. עכשיו עם הכניסה של השמש אף היא לבית התקשורת שלכם, בכלל אתם מוצאים את עצמכם פתוחים הרבה יותר ומוקפים ביותר חברים מאי פעם. זו בהחלט תחושה טובה של חיי חברה תוססים ומהנים אשר מוציאה אתכם מבדידותכם ומאפשרת לכם להרחיב את מעגל החברים. גם כל מה שקשור לשיווק, פרסום, תקשורת ויחסי ציבור מצליח מצוין בכל החודש הקרוב.

מזל מאזניים

האינטנסיביות של החודש הקודם הולכת ונרגעת. זמן יום ההולדת חלף לו ועכשיו מגיע השלב של המעשיות. זה הזמן להתחיל להרחיב את הרעיונות שעלו בזמן יום ההולדת, להתחיל לספר על תוכניותיכם לאנשים אחרים ולראות אילו נקודות פרקטיות צצות, להתחיל לרגיש בצורה מלאה יותר את השינויים שעברתם בתקופה האחרונה ואת הגדילה שעשיתם. זה זמן התרחבות וביסוס.

דברים הקשורים לבית, כספים ורכוש מעסיקים אתכם בכל החודש הקרוב, אך גם יש לכם הגיון בריא בקשר לדברים האלה. חוש העסקים שלכם במיטבו – רק הימנעו מבזבוזים מיותרים! זמן מצוין לעוסקים בארכיטקטורה ועיצוב פנים.

מזל עקרב

מזל טוב! אתם חוגגים החודש יום הולדת! זמן יום ההולדת נושא עימו את הברכות שלו: השמש מטעינה אתכם באנרגיה רבה אשר תספיק לכם לכל השנה הקרובה ותאפשר לכם למקד את השאיפות ואת הרצונות שלכם. זהו זמן מצוין עתה להכין לכם רשימה של יעדים לשנה הקרובה. מרקיורי במזל שלכם הופך אתכם לקלילים וחברותיים יותר מכרגיל ויתכן אפילו שתתרצו לצאת מן המאורה שלכם ולחגוג את יום ההולדת עם חברים. וונוס, אלת הרגש והאהבה נמצאת אף היא במזל שלכם ומברכת אתכם בחן ויופי ומוודא שרגשותיכם יזרמו בצורה הרמונית. תהנו מן הזמן המיוחד הזה שהכוכבים זימנו עבורכם!

מזל קשת

המעבר של השמש למזל עקרב משפיע עליכם הקשתים בצורה בעייתית. אתם – הקשתים – אוהבים חופש, מרחבים והתפשטות החוצה, ודווקא בזמן הזה אתם תרגישו החודש יותר ויותר מכונסים, רדומים, מופנמים. נראה יהיה שהאופטימיות שבדרך כלל מלווה אתכם עוזבת לפרק זמן מסוים... הסינדרום הזה ידוע והוא קורה תמיד חודש לפני יום ההולדת. אפשר לתאר את הזמן הזה כמעין התכנסות אל תוך גולם. זמן של נסיגה ושקט המאפשרים למעשה את הצמיחה אל השלב הבא. אז אל תהיו מודאגים אם תרגישו מרוחקים או מנותקים או אם יקח לכם זמן רב יותר מכרגיל להבין או להרגיש דברים. מוטב שלא תנסו לחשוב יותר מדי או להתמקד יותר מדי. פשוט קחו הפסקה. הדברים יתבהרו ויסתדרו עד זמן יום ההולדת שלכם.  

מזל גדי

אחד הדברים המאפיינים את הזמן הזה הוא שאתם יוצאים מן התלם השיגרתי והרגיל שלכם. החשיבה הסטנדרטית נפתחת עתה לאפיקים חדשים, משהו בכם יוצא מן הקופסא. שובר את השגרה. זה דבר יוצא דופן ביותר עבור הגדיים אשר חיים לרוב בזרם הקונבנציונאלי – דבר המאפשר התרחבות. תחושה של חופש ושימחה עומדת למלא אתכם – אך כנראה שלתחושה זו יש מטרה גבוהה יותר מאושר רגעי. בתקופה הקרובה אתם עתידים לפתח מודעות גבוהה יותר אשר תעזור לכם להתחבר ליעוד שלכם. זמנים מיוחדים בפתח. זמנים המאפשרים לכם להתקשר רגשית ומנטאלית ליותר אנשים ובכך לעזור גם לכם במסע ההתרחבות שלכם וגם להם – בכך שתגעו בהם באופן שהוא משמעותי לחייהם.

מזל דלי

הזמן הזה עומד להיות אינטנסיבי ביותר עבורכם. אנרגיה רבה מאוד ממלאת אתכם ודוחקת בכם לפעולה וליציאה אל העולם ומצד שני עם הכניסה של השמש אל מזל עקרב אתם בפירוש לא במיטבכם. הרגשות שלכם רוגשים, החשיבה לא ממש בהירה. אתם אפילו לא יודעים מה בדיוק אתם רוצים ולאן בדיוק אתם מכוונים את ספינת חייכם. ובמצב הלא-משהו הזה גם זירת העבודה והקריירה דורשת את מלוא תשומת הלב שלכם ואפילו ממלאת את חייכם גם מעבר לשעות העבודה הרגילות. מדובר בשעת מבחן רצינית בה שליטה עצמית ואיפוק נמדדים. שעה שבה קל להתפרץ ולהתפוצץ – אולם בהחלט לא מומלץ לעשות זאת. דווקא עכשיו, מתוך עננת העירפול, יש ערך רב בלמצוא את העקרונות והסטנדרטים בהם אתם דבקים ולהשתמש בכוחו של כוכב מארס שנמצא בדיוק מנגד למזל שלכם בכדי לפעול בצורה יעילה במקום להתפרץ, להתפוצץ ולהילחם.  

מזל דגים

המעבר של השמש אל מזל עקרב, שהוא מזל מים כמוכם ולכן הרמוני אליכם, מטיבה עימכם. בבת אחת ההרגשה שלכם משתפרת, אתם חוזרים למצב של אופטימיות, קורנים יותר, חברותיים יותר ונעימים יותר אל סובבכם. גם הבריאות שלכם במיטבה. וכאשר אתם מחייכים אל העולם – כמובן שהעולם מחייך בחזרה! דגש גדול מושם עתה על קשרים חברתיים. ואולי זהו השיעור הגדול של כל השנה הזו. משהו בנסיגתו של יופיטר, אחד משליטי המזל שלכם, בבית התקשורת שלכם מאפשר לכם בצורה מוזרה לאבד רסן פנימי ואולי לשחרר מעט מן הביישנות האופיינית שלכם – ודווקא זה מיטיב עם היכולת שלכם לקשור קשרים ולהגדיל את מעגל החברים שלכם.

 

תגובה אחרונה ב-03/11/2011 09:43:01

 

חברותא:

 

"חברותא" מציעה לבעלי עסקים הנותנים מענה לחברות וארגונים גדולים-אפשרות להצטרף לפניה מרוכזת ומשותפת לחברות ולארגונים.

במסגרת ""חברותא" מאחדים כוחות משותפים למימון של אמצעי קידום מכירות ייחודי ומותאם לקוח וכן

פונים באופן ישיר באמצעות איש שיווק משותף.

איגום הכוחות מאפשר גם ריכוז של אנשי קשר שהם לקוחות פוטנציאליים של הקבוצה- פרטים אלו ירוכזו אצל נאמן מידע והוא שיופקד על הקשר ההדוק עם אותם לקוחות פוטנציאליים- אך ורק כקבוצה.

 

עסקים בתחומים שונים יכולים להצטרף לחברותא – תחת קטגוריות שונות – וכל קטגוריה כמובן תשווק בנפרד ובמובחנות.

הפעילות מתאימה לעסקים הנותני שרותי מיקור חוץ לחברות OUTSOURCING, ייעוץ, הדרכה, מחד ומאידך, נותני שרות מגוונים- גרפיקה, קייטרינג ומתנות לחגים.

 

הקבלה לחברותא מותנית בחתימה על אמנת שרות ואיכות וכן עמידה בקריטריונים.

ההרשמה (במט"י לב הגליל-04-9883421)  מתקיימת עד 17 לנובמבר-  ומסתיימת ביום עיון משותף בהנחיית שרונה אוהב על תקשורת באמצעות שימוש בחושים (מחודדים).