http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

עושים עסקים

מישגב לעסקים-עסקים טובים באמצע הטבע

מישגב לעסקים הוקם כדי לתמוך בצמיחתה של קהילה עיסקית פעילה, מקושרת ומשגשגת במשגב. המיזם נתמך ע"י המועצה האזורית משגב, הרואה בפעילות העסקית מנוף להתפתחות האזור והקהילה, ומט"י לב הגליל, המציע מגוון שירותים לעסקים בתחומים: הדרכה, מימון, חונכות, ייעוץ, רישות עסקי ועוד.

.

 

ימינו המודרנים מאופיינים בהיצע גדל והולך של מוצרים ושרותים-איך בוחרים?

כדי לעזור ללקוח לבחור- כמובן שלבעלי העסקים יש שעורי בית –במסגרת הרצאות יום ד' –ענבר בזק (העוסקת בייעוץ שיווקי ובניית מותגים-יובלים אוטוטו) העירה והאירה עיננו ביסודות נכונים לשיווק העסק. תקצר ניריעה לפרט אך חשוב להכיר 3 מושגי מפתח שהועלו במפגש:

בידול-הוא הפעולה של תכנון מערך של הבדלים משמעותיים המייחדים את הצעתך ומבדילים בינה לבין אחרים (פועל יוצא- היכרות מעמיקה עם הקולגות שסביבך)

מיצוב-עיצוב העסק ותדמיתו ביחס לשוק- תפיסת עמדה תחרותית וברורה בתודעת צרכני המטרה.

מיתוג-מותג הוא שם ,מונח,סמל,עיצוב או צירוף שלהם-המיועד לזהות את המוצר או השרות של חברה ולבדל אותה מאחרים. המיתוג יוצר סיפור של העסק/מוצר/שירות ומה שהכי חשוב הוא כי הסיפור יהיה ה"סיפור שלך" סיפור חדש וייחודי.

איך לבנות מותג מצליח?-להשקיע מחשבה במיתוג ובידול-אחרת המוצר שלכם יבלוט כמו צדף בחוף הים.

אני חייבת לפרגן, עצמאיים מישגביים- לכם- "שאפו" על ההיענות וההגעה למיפגשים ביישובים ולמפגשי קבוצות הלמידה (מועדון העסקים, וההרצאות) .

 

יום שישי' 10 ליוני   במועדון מרחבים 09:00-13:00-מועדון  עסקים משגב "לצאת ממרוץ העכברים- אסטרטגיה , עסקים וכסף"-המפגש משלב הרצאה ומשחק cash flow מנחה: אריה ארנר-מנהל מכללת הקמפוס ויועץ לתכנון אסטרטגי. יש לאשר הגעה.

מפגשים יישוביים בשבועות הקרובים:

¯    ביום ב' 6 ליולי בשעה 21:00 –מפגש שני לעצמאיים ויזמים מגילון וצורית.

¯    יום ג' 14 ביולי בשעה 21:00 במועדון הר חלוץ לתושבי הר חלוץ,לבון,תובל.

¯    ביום ד' 15 ביולי בשעה 21:00 במועדון יובלים-מפגש לעצמאיים תושבי יובלים,שורשים ואשחר.

¯    יום ב' 20 ליולי בשעה 21:00 בחדר האוכל ביודפת- ליזמים ועצמאיים מיודפת ,קורנית ושכניה.

·        לידיעתכם בימים אלו כבר ניתן להרשם לארועי ימי ענף הזית –סתיו 2009  -לפרטים מוזמנים לפנות לבועז גרשון- רכז תיירות משגב: boaz@misgav.org.il

מזמינה אתכם להרשם לקבלת עידכונים, להגיע למפגשים, לפגישה אישית עימי- וכמובן לבלוג שלנו "עושים עסקים" בשבילים ברשת באתר המועצה.

בברכה-

יפעת רגולר- 050-6500638  מט"י לב הגליל- 04-9885618

asakimisgav@gmail.com

מקדמת מישגב לעסקים

מיפגש זה נועד בעיקר כדי לתת כיוון אחר בהתנהלות שלנו לגבי כסף- איך אנחנו תופסים את העיניין הזה של "הכנס" מול "הוצאה" איך אנחנו מביאים להכנסות קבועות על ידי התנהלות עיסקית נכונה או שונה כדי ליצור לעצמנו הזדמנויות להכנסה אפקטיבית טובה- איך , מתי ולמה אנחנו מחליטים להשקיע מתוך מטרה לראות רווח והנבה כלכלית מתוך ההשקעות שלנו-

ובעיקר- האם שווה לקחת סיכונים? מתי כדאי לקחת סיכונים" ואיך אומדים רמות של סיכון?

והכל בצורה מהנה דרך משחק ה-

cash flow

באופן אישי אני חייבת לציין כי המשחק גרם לי לשינוי דפוסי חשיבה והתנהלות עיסקית במימד שונה מזה ש"חונכתי" עליו.

 

וקצת לפני המיפגש- אשמח שמוע מכם-

מה ה- isuue של כסף? האם אנחנו כבעלי עסקים מצפים להרוויח מתוך העשיה שלנו? מתוך הרווח/הפסד הקבוע ? או שאנחנו כבעלי עסקים תמיד בחיפוש אחרי אפיקי הנבהה חדשים? ואם כן- האם אפיקי הנבה כלכלית אלו הם אפיקים שנמצאים בתוך רוטינת העשיה העיסקית שלנו או שיש גם הסתכלות אחרת?

לוח מודעות*לוח מודעות*לוח מודעות*

אני עושה ניסיון להעלות לוח מודעות- לפינה שבה ניתן להעלות הודעות על סדנאות, מיבצעים, מידע עיסקי עליכם- דברים שאתם רוצים להביא לידיעת האחרים-זה המקום. 

תגובה אחרונה ב-10/07/2009 12:07:08

מה הם ייתרונות שיתופי הפעולה?

 

מה הם סוגי שיתופי הפעולה המוכרים לנו?

ואיך לעזאזל ניתן לישמם כאן במישגב?

אשמח לשמוע מכם-

ואח"כ נפרט!

תגובה אחרונה ב-23/07/2009 16:34:16