http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

עושים עסקים

הבית בעל אלף המראות


"לפני שנים רבות, בכפר קטן ורחוק, היה מקום מיוחד במינו: 'הבית עם אלף המראות'.

כלב קטן ושמח שמע על המקום הזה והחליט לבקר בו. כשהגיע אל הבית, קיפץ בשמחה במעלה המדרגות היישר אל הדלת הראשית. הוא הביט מבעד לדלת כשאוזניו זקופות וזנבו מקשקש בהתלהבות. להפתעתו הרבה, מצא את עצמו מביט באלף כלבים קטנים ושמחים מקשקשים בזנבם בלא פחות התלהבות ממנו.

הוא חייך חיוך ענק, ואלף פרצופים שמחים החזירו לו חיוכים חמים וחברותיים. כשעזב את הבית חשב לעצמו: "איזה מקום מדהים. אני אבוא לבקר פה לעיתים קרובות."

באותו הכפר היה כלב קטן נוסף. הוא לא היה שמח במיוחד. יום אחד גם הוא החליט ללכת לבדוק את הבית. הוא הגיע אליו, טיפס בכבדות במדרגות והציץ מבעד לדלת. לפתע הוא ראה אלף כלבים עם פרצופים מאוד לא נחמדים, בוהים בו. הוא החל לחשוף לעומתם שיניים, ונבהל כל כך כשראה אלף פרצופים חושפים אליו שיניים בחזרה. הוא עזב את הבית, ובדרכו לכפר חשב לעצמו:

"איזה מקום נורא. אני בחיים לא חוזר לשם יותר."

קבוצה תהליכית היא סוג של בית כזה. כל אחד מביא את עצמו לקבוצה ומקבל השתקפויות ותובנות עליו שמקדמות את העשיה שלו. מאירות את המקומות שבהם הוא מחייך בהיר ומצליח ואת המקומות בהם הוא סגור, לא מודע, או תקוע.

מה מאפשר לכם לגדול בעסק ? מה חוסם אתכם ?

לפעמים הצמיחה מגיעה מלמידה ואינקובציה ארוכה, לפעמים פשוט מהאומץ לעשות שינוי .

כל משתתף בקבוצה מגיע אליה עם ניסיון העבר שלו ומגוון שיטות ודרכי פעולה שפיתח עם השנים בזכותם הגיע לתוצאות.

בקבוצת "קפיצת גדילה"  מתאספים בעלי עסקים  שמתמודדים עם אותם בעיות, קשיים ואתגרים. בתהליך שעוברת הקבוצה נוצרת אנרגיה מיוחדת של עשייה, תמיכה והתקדמות, שמניעה כל אחד קדימה. זהו כוחה של קבוצה.

סיפור של משתתף אחד, דילמה של משתתפת שניה יוצרים אצל האחרים תובנות פנימיות והכרות משמעותיות שנוגעים בתהליך האישי שהם עוברים, ומהוות פריצת דרך בדרך לקפיצת הגדילה וההתפתחות עסקית. 

ומה התפקיד שלי כמנחת הקבוצה? מתוך הניסיון שלי בהנחית קבוצות ובתהליכים אישיים לזקק את התובנות, לאפשר לאנשים להגדיר יעד ברור לשקף ולקשר בין הדברים כדי לאפשר לכם לצמוח.

 

 מוזמנים להצטרף לקפיצת גדילה,

חיה שדלצקי גזית

 

 

מעניין ?

מוזמן /ת להצטרף לקבוצת צמיחה לבעלי עסקים המעוניינים לצמוח יחד! 

בהנחיית חיה שדלצקי גזית

הזדמנות ללמידה קבוצתית יחד עם בעלי עסקים המתמודדים עם סוגיות הדומות לשלך. כל אחד עובד ומתקדם על-פי המטרה שהציב לעצמו. 
לומדים ומתקדמים בעזרת מפגש הדעות, מחשבות וניסיון החיים של בעלי עסקים אחרים. 
מחדדים את היכולת לשאול שאלות שיקדמו את העסק שלך. 

הקבוצה מתאימה לעסקים הפועלים מעל שנתיים ומוגבלת ל- 10 בעלי עסקים בלבד.

מתי?
10 מפגשים שבועיים, בימי שלישי בין 9:00-11:00 החל מה- 21.4.15

איך?
פשוט נרשמים:
טל גפני 052-8510488
tal.asakimisgav@misgav.org.il

 

וכמידי חודש אנו שולחים זרקור על עסק אחד באזורנו הפורה. והפעם - לאחר סחרחרת החגים ולקראת החזרה לשגרה עסק שיעזור לכם לבנות שגרה כלכלית נכונה ובריאה: "לוקחים אחריות" של אביטל זברגר

 

שם העסק:

"לוקחים אחריות" ליווי כלכלי למשפחות ועסקים

בעלת העסק: אביטל זברגר

נשואה לרוני ואם ל- 5 בנים

מתגוררת ברקפת מאז 1997

בעלת עסק עצמאי מזה 6 שנים

 

על מה לוקחים אחריות?

על חיי המשפחה, ברגע שהחלטנו להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם, כל האחריות על הצרכים שלהם היא שלנו - ההורים. בהורות יש חשיבות גדולה בהתנהלות המשפחה, בהתנהלות החברתית אך לא פחות חשוב בהתנהלות הכלכלית, שניהם קשורים בחוט של זהב. רק ידע בשני המישורים ביחד ובמקביל, תביא למשפחה רמת חיים טובה ומאושרת. בניית מנהיגות של ההורים, אינה נגיעה במטה קסמים. זו עשייה המחייבת אומץ, לקיחת אחריות, למידה, אסרטיביות, סבלנות וסובלנות. וכן עמידה בלחצים החברתיים מהמשפחה החברים והקהילה.

ההתנהלות החברתית והכלכלית בבית המונהגת ע"י ההורים, מתבצעת בשיחות, חשיבה מחודשת, הסכמות, ויתורים וקביעת כללים בדברים היומיומיים. חלקם פשוטים וחלקם דורשים התמדה ומנהיגות.

צרו תקשורת - זוהי מילת הקסם, תקשורת על בסיס יומי, בכל הנושאים בחיי היום יום,

כגון: על הילדים, משפחה המורחבת שלו /שלה, על העבודה, חברים וכדומה

בנוסף, צרו תקשורת כלכלית על הכסף שמנהלים ביחד. צרו דפוסי התנהלות בבית והיו מנהיגים עבור ילדיכם. זה אפשרי.

 

ומה אם עניינים כספיים זה ממש לא בשבילי ?

כמעט כל החלטה שאנו מקבלים בחיים קשורה באופן כזה או אחר לכסף. למרות זאת, החלטות רבות שאנו מקבלים מבוססות על הרגש ולאו דווקא על סמך ידע פיננסי ועובדתי. בדיעבד, מתברר שחלק מההחלטות שהתקבלו, פוגעות בנו כלכלית לטווח הקצר ולטווח הארוך.
אז גם למי שסולד ממספרים, חשוב ללמוד להתמודד איתם, ובשביל זה אני פה.

 

מה את עושה ב"לוקחים אחריות"?

הדגש בשיטה בה אני עובדת הוא הליווי וזוהי גם הייחודיות. ליווי המשפחה הוא במשך תקופה משמעותית: נעבור ביחד חגים, חופשות, ושגרה. בתקופה זו המשפחה תילמד להתנהל כלכלית בצורה מאוזנת, הכנסות מול הוצאות.

הערך העליון עבורי, כאמא לחמישה ילדים, זה המשפחה. כסף הוא דבר חשוב אך חומרי, והגדוּלה היא לדעת להסתדר עם מה שיש ולא עם מה שאין.

 

אז איך מתחילים?

באיסוף מידע. מידע זה כוח ולכן יש לאסוף מידע על ההתנהלות הכלכלית בבית. זהו השלב הראשון בתהליך. רוב המשפחות נלחמות במינוס כמו אביר הנלחם במפלצת לא מוכרת בעיניים עצומות. רישום ומעקב יהפוך את ה"מפלצת הלא נראית" לייצור שאותו רואים, מבינים, וניתן למגר.

 

מה צריך לרשום?

 

כמה כסף מרוויחים בדיוק. (את המידע הזה רוב האנשים, בעיקר השכירים, יודעים)

כמה כסף מוציאים בכל חודש ועל אילו סעיפים? רק ע"י רישום מדויק עד לשקל האחרון, תוכלו לייצר אסטרטגיית "לחימה" טובה במינוס.

 

עוד משהו?

מוזמנים להיכנס לאתר שלי ולפתוח לעצמכם דף אישי לרישום הוצאות והכנסות במערכת שפותחה במיוחד לשם כך. המידע שהנכם מכניסים שם דיסקרטי ולא מועבר לשום גורם.

ו... מוזמנים לקחת אחריות ולקבוע פגישת היכרות:

אביטל זברגר

052-8935119

Avital42@zahav.net.il

 

www.emunavital.com

הכשרה לשיווק עסקי דיגיטלי  


עולם השיווק והפרסום כיום מתבסס בזירה הדיגיטלית. יותר ויותר משאבים מופנים לשיווק העסק במדיה הדיגיטלית. השיווק הדיגיטלי מאפשר לך, בעל העסק לייצר מסעות שיווק יעילים ובעלות ריאלית. באמצעות הכלים הדיגיטליים ניתן להפנות את הפרסום לקהל יעד מפולח וממוקד, בניגוד לפרסום Off-Line, הפרסום במדיה הדיגיטלית ממוקד ומגיע רק ללקוחות הפוטנציאלים אותם אנו מגדירים כקהל היעד.


קהל הלקוחות שלך נמצא ברשתות החברתיות, מבצע סקרי שוק באמצעות גוגל, יותר ויותר לקוחות נעזרים במכשיר הסלולארי שלהם על מנת להתעדכן בזירות הללו. אנו כבעלי עסקים לא יכולים להרשות לעצמנו לא להיות בעלי נוכחות דיגיטלית יעילה ומקצועית.

המיזם החברתי לפיתוח קריירה ויזמות עסקית נותן מענה מקצועי לבעלי עסקים המבינים כי עליהם לנהל את מסעות השיווק שלהם במדיה הדיגיטלית, במסגרת המיזם העסק שלך ייצר לעצמו נוכחות דיגיטלית מקצועית, תוכל להגדיל את מאגר הלקוחות של העסק שלך בעלויות סבירות, הלקוחות הפוטנציאלים שלך ימצאו את הדרך הנוחה והמתאימה להם להגיע אליך לעסק.


מסלול הכשרה יעזור לך לייצר נוכחות דיגיטלית משמעותית ואפקטיבית לעסק שלך, תוך הבנת הקשיים והאתגרים של ניהול עסק קטן.

הקורס העיוני כולל 24 מפגשים עיונים המתקיימים כשיעורים מקוונים, שיעורים חיים המועברים באמצעות האינטרנט. אנו מבינים כי כבעל עסק אין לך את הזמן להקדיש לנסיעות ארוכות על מנת ללמוד, ולכן השיעורים מועברים אצלך בעסק או בבית, בשעות מותאמות. כל מפגשי הקורס מוקלטים ופתוחים למשתתפי ההכשרה לצפות בהם פעמים נוספות בזמנם הפנוי.

לאורך כל תהליך ההכשרה תזכה לליווי מקצועי על ידי מנהל שיווק דיגיטלי המסייע לך ליישם ולמקד את החומר הנלמד על העסק שלכם. הליווי נמשך שלושה חודשים נוספים לאחר תום הקורס. כחלק מתהליך הליווי נלמד לכתוב וליישם תוכנית שיווקית דיגיטלית התפורה למידות העסק שלך.


מרצי הקורס הינם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום השיווק הדיגיטלי ומרצים במכללות המובילות:

מני בן עדי - יועץ , מרצה ובעלים של בן-עדי מדיה חדשה, משרד המספק שירותי תדמית, מוניטין ונוכחות עסקית ברשת. למני ניסיון מעשי כמנהל שיווק ומכירות, בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, תואר ראשון בניהול ושיווק טכנולוגיה, דיפלומה בתקשורת שיווקית מאיגוד הפרסום הבינלאומי ואף רשום במאגר היועצים של הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה.

זוהר עמיהוד - מומחה שיווק באינטרנט וקידום אתרים. מייעץ לחברות כיצד להביא תנועה לאתר, לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים לרכוש ולהגדיל את המכירות. בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מטעם אוניברסיטת תל אביב. ובעל תואר מוסמך מחברת מיקרוסופטמיד לאחר שחרורו מחיל האוויר החל זהר לעסוק בייעוץ תפעולי לחברות גדולות במשק, ביניהן: רפא"ל, תפרון (טקסטיל), קופסאות פח (יצרני פחיות קולה), הפניקס (ביטוח), מנפאואר (משאבי אנוש). זוהר כתב מספר ספרים בתחום השיווק הדיגיטלי, ספרים המשמשים כתנ"ך למפרסמים.

ורד חורי מרצה, יועצת ובעלים של חברת ewise המספקת שירותים מקצועיים לתחום שיווק באינטרנט ובניית אתרים. בוגרת האוניברסיטה הפתוחה במסלול ניהול וחינוך ועוסקת למעלה מעשור בהדרכה וניהול.

לשיווק באינטרנט הגיעה ורד דווקא מכיוון ההדרכה כמנהלת מכללת דעת השרון - שם הקימה את המחלקה, שהפכה לימים המוצר המוביל של המכללה: קורסים מקצועיים וסדנאות לעסקים לתחום השיווק האינטרנטי. כמי שעסקה בשיווק, מצאה עצמה נמשכת יותר ויותר לתחום השיווק באינטרנט, מתאהבת בו, עוזבת הכל ופותחת עסק - וכך נולד  ewise
בשנת 2010, אחרי ניסיון שצברה במשך חמש שנים של למידה מקצועית וכן הקמה וליווי של פרויקטים מוצלחים רבים - יצאה ורד לדרך עצמאית.

 

אסף חמץ - יוצר ויראלי של סרטוני רשת החתום על מאות סרטים שזכו ללמעלה מ- 5 מיליון צפיות, מבעלי חברת נאנוק מדברים וידאו, בית התוכן הראשון בישראל להפקה והפצת סרטים ברשת. חוקר ומלווה את מהפכת הווידאו באינטרנט מרשיתה. כותב בנושא בדה- מרקר, אייס ומנהל בלוג אישי בנושא. מרצה על התופעה הויראלית ושיווק באמצעות וידאו בפני מוסדות, מכללות וארגונים.

 

המיזם הייחודי הכשרה לשיווק עסקי דיגיטלי מנוהל על ידי עמותת GRF ישראל, עמותה המובילה מספר פרויקטים עסקים- חברתיים.

אנו מציעים לך להצטרף למיזם הייחודי ולקדם את מה שחשוב לך כל כך- העסק שלך!

 

 

ההכשרה כוללת: 
  • 24 מפגשים מקיפים ומעמיקים החל מ- 18/05/15, 
  • ליווי ע"י מנטור למשך 6 חודשים, 
  • תוכנת ניהול לקוחות לשנה, 
  • שובר פרסום בגוגל בסך 300 ₪.
עלות ההכשרה: 4200 ₪ לחברי עסקימשגב 2800 ₪ 

להגשת מועמדות יש לפנות עד ל 11/5/15 
מספר המשתתפים בתכנית מוגבל.
מפגש חשיפה יתקיים ביום שני, ה-11/5 בשעה 9:00-10:30
באולם המליאה במועצה

להרשמה: טל גפני, עמותת עסקימשגב
052-8510488 
tal.asakimisgav@misgav.org.il