דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יומן המועצה

נושאים על הפרק - משולחן המועצה

תושבים יקרים,

 

היום פרסם המשרד להגנת הסביבה את שמות הזוכים בפרס השר למצויינות סביבתית.

 

משגב זכתה בפרס בקטגוריית השילטון המקומי.

 

מתוך נימוקי השופטים:

 

  • שלטון מקומי: מועצה אזורית משגב - המועצה, אשר שוכנת בגליל המערבי, מובילה זה שנים רבות בתחום הסביבתי, ויזמה את "תכנית האב לקיימות" בשלטון המקומי, מודל אשר אומץ במספר רב של רשויות מקומיות אחרות. המועצה היא מועצה מעורבת, ופעילותה הסביבתית מקיפה את כל היישובים במועצה, אשר בכל אחד מהם הוקמה ועדת איכות סביבה. יישובי המועצה מציגים שיעורי מחזור גבוהים מסך כל הפסולת - כ-45 אחוזים. בנוסף, המועצה מסייעת למועצות סמוכות באזור הגליל בפיתוח נושאי הגנת הסביבה והקיימות.

 

זהו כבוד ואות הערכה לאגף קיימות וסביבה ולכל הפועלים במשגב, במועצה ובקהילה, לקידום המודעות והיישום בפועל - של עקרונות הקיימות ואיכות הסביבה.

 

פרס השר מעיד על ההערכה שרוחשים לנו. רכשנו את זאת בפעילות ענפה ומתמדת, בחתירה להמשך פעילויות המקדמות את הקיימות הסביבתית, ובהצלחתנו ביישום. כעת, יותר מתמיד, שומה עלינו להמשיך ולחתור קדימה ולהעלות את הקיימות הסביבתית מדרגה נוספת.

 

בימים אלו אנו בתחילתו של יישום הפרדת זרמי פסולת רטובה ויבשה. זהו פרויקט גדול, חשוב ומהותי בחיי התושבים, היישובים והמועצה, ואני בטוח שבעזרתכם נצליח.

 

בהערכה,

 

רון

15/11/2011 09:07:49
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות