דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יומן המועצה

נושאים על הפרק - משולחן המועצה

 

תושבים יקרים,

רצינו להסב את תשומת לבכם לגישה ההולכת ומשתנה בנושא העברת המידע לציבור. מתוך מודעות לעומס המידע המגיע אל תיבות המייל שלכם, אנו משתדלים להעביר יותר ויותר עדכונים לעד-כאן (הניוזלטר הנשלח אליכם אחת לשבועיים דרך המזכירויות, מקווים שמגיע...), וליומנים ב'שבילים ברשת'. נושאים הפונים לפלחי קהל מצומצמים יחסית, כדוגמת סקירה תקופתית של אירועים ביטחוניים, מידע לחובבי ספורט, מידע לבעלי עסקים וכד' עברו ליומנים 'יד על הדופק', 'יומן ספורט', 'עושים עסקים' וכד'. אם אתם מעוניינים להתעדכן בנושאים אלה ואחרים, היכנסו ליומנים והירשמו כמנויים בתחומי העניין שלכם.
המנויים מקבלים את המידע העדכני והמהיר ביותר (הודעות חרום, התארגנויות שונות, מופעים, תוצאות והישגים בספורט, מבצעים מיוחדים לתושבי משגב - כל הקודם זוכה)
כמות הכניסות לאתר המועצה מתקרבת ל20,000 מבקרים בחודש, והוא הופך לאמצעי תקשורת חשוב ואפקטיבי. כדאי להסתייע בו להעברת מידע בעל עניין וערך לציבור משגב, למשל, פרסום אירועים ב'עכבר הכפר' ומודעות בלוח המודעות, תוכלו לפתוח קהילות משלכם ב'שבילים ברשת', ולהשתתף בדיונים העולים שם.
לתקשורת דרך היומנים פן נוסף של שיח רב כיווני ושיתוף בתהליכים, אפילו במחשבות. זה חדש וזר מעט לשני הצדדים, למועצה ולתושבים, אבל אני מקווה שעם הזמן השיח 'בשבילים' ייטמע, יעמיק ויתרום לתקשורת ואיכות החיים כאן.

נשמח לקבל משוב על אמצעי התקשורת והפצת המידע שלנו, על יעילות ההפצה דרך המזכירויות, האפקטיביות של העד-כאן וכד'.

בברכה 

נירית סגל

דוברת המועצה

 

02/11/2009 11:21:49
להוסיף תגובה 5 תגובות קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-19/11/2009 19:01:46

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות