דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יומן המועצה

נושאים על הפרק - משולחן המועצה

 

 

 

 

 

צוות המועצה והמרכז הקהילתי מרימים כוסית לכבוד השנה החדשה וחנוכת המבנים החדשים

 ליד מגרשי הכדורגל

 

רב המועצה, עוזיאל, תוקע בשופר

 

 

חיבוק מליאת בלכר, מנהלת המרכז, לעוז דודאי, מצטיין המרכז רון שני, ראש המועצה, מחבר מזוזה ראשונה

 

שנה טובה מצוות קולחי משגב

02/09/2010 15:30:15
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

הדרך ליודפת העתיקה

 

 

בעקבות מספר פניות מתושבים שביקשו להגיע, כבשנים קודמות, ליודפת העתיקה, ונתקלו בחסימות בדרך, להלן הבהרה ופתרונות שיאפשרו לכולנו ליהנות מהחצבים ומהאתר.

הכניסה הראשונה מכביש יודפת-הררית ליודפת העתיקה (זו המשולטת 'למעיינות כאוכב') הובילה לדרך לא חוקית, על קרקעות פרטיות, חקלאיות, וחוצות מגרשים המתוכננים לבנייה.

המועצה מקדמת מול הקק"ל דרך חלופית, שתתפצל שמאלה מצומת הגישה ליודפת. התוואי קיים ועביר גם היום, אך אינו נוח למכוניות פרטיות. בשנה הקרובה, עם קבלת האישור מקק"ל,הנושא צפוי לפתרון מלא וקבוע.

כדי לא להחמיץ את עונת החצבים היפה השנה- אפשר לחנות בבי"ס עודד, בכניסה ליודפת וללכת כ-300 מטרים לכיוון התל. בעלי מוגבלות תנועה יכולים לבקש מהשומר לפתוח את השער האחורי ביישוב ולהגיע במכונית עד התל ממש.

 

 

 

 

 

12/09/2010 14:59:18
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות