http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

יומן המועצה

נושאים על הפרק - משולחן המועצה

 

 

לפני כשנתיים הכרתי את אירית. הכרתי מנהלת כריזמטית ובעלת אישיות מקסימה, ששמה את חינוך ילדי משגב בראש מעייניה, וכל שרצתה היה לחנך וקדם את הילדים ואת בית הספר היסודי משגב. בכל שיחה איתה ניכרה האהבה שלה לחינוך ולילדים.

 

לפני כשנה וחצי הכרתי את אירית. הכרתי אישה חזקה, שלמרות הבשורה הקשה מכל שנחתה עליה היתה אופטימית, הסתכלה קדימה, התמודדה באומץ שלמעטים יש ומעטים בכלל מסוגלים.

 

לפני כשנה הכרתי את אירית. פגשתי אותה בבית החולים לאחר ניתוח קשה, ארוך וכואב. פגשתי אותה בהתאוששות. הכרתי אישה אופטימית, שמתמודדת עם כאב וחוסר ודאות, ומחזקת את סביבתה. הכרתי מחנכת שלמרות כל הכאבים והייסורים, שלמרות ההתמודדות הקשה ביותר בתוכה ועם משפחתה וילדיה ראתה את כל ילדי בית הספר כילדיה, ונאבקה גם עבורם.

 

לפני כחודש הכרתי את אירית. התקשרתי אליה לאחל לה מזל טוב ליום הולדתה, ושוב הכרתי אישה אופטימית, ודיברנו על העתיד.

 

אמש אירית הלכה לעולמה והותירה אותנו כואבים, אבלים ומתמודדים עם אובדן עמוק.


אירית ניהלה את בית הספר היסודי משגב מזה 8 שנים. היא הייתה אשת חינוך מעוררת השראה, בעלת כושר ניתוח, הבנה וכריזמה אישית שהקסימו את כל מי שעמד מולה, ואפשרו לה להנהיג את קהילת בית הספר למקומות נהדרים. בית הספר משגב צמח, בהנהגתה של אירית, לאחד מבתי הספר היסודיים הטובים בארץ.
הדים על איכותו המיוחדת של בית הספר מגיעים מכל הכיוונים, כאן במשגב ובמשרד החינוך.

 

אירית ראתה את האדם שעמד מולה ויצרה דיאלוג טבעי ובונה בכל המעגלים: עם צוות בית הספר, עם עמיתיה במערכת החינוך, עם הורי התלמידים, שהביעו בה אמון והלכו אחריה, איתנו אנשי המועצה, ומעל כולם, עם התלמידים, שעמדו בליבם של כל המעגלים. הילד וצרכיו האישיים, החברתיים והלימודיים עמדו במרכז דרכה החינוכית. אירית ידעה לעמוד על שלה ולרתום את המערכת כולה לטובת תלמידיה.

אירית הייתה מנהיגה טבעית ודמות מרכזית בפורומים חינוכיים שונים במשגב, במחוז צפון ובארץ.

רוחה של אירית שורה על בית הספר, על דמותו, על תרבותו ועל כל פרט בו. אני מאמין בבית ספר משגב שידע לשמר את הרוח המיוחדת הזו ולהמשיך את דרכה.

 

זהו אובדן קשה לבית הספר ולקהילת משגב, ואבל פרטי וכבד מנשוא למשפחת עמית.
בשם קהילת משגב אני מבקש לעמוד לצדכם, לחבק ולתמוך בכל דרך.

 

 

 המלצות יש לשלוח עד 21.3.2010 לנירית סגל, דוברת המועצה nirits@misgav.org.il

 

 

תגובה אחרונה ב-21/04/2010 10:17:20