דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

הבית הפתוח

יחסי אחים-מפגש בבית הפתוח 12.7
11/07/2016 09:46:52

 

הי לכולן, אני מזמינה אתכן מחר- יום שלישי 12.7 
למפגש בנושא **יחסי אחים** עם עו"ס אורלי פלאח-

 

מערכת היחסים בין ילדינו, מעסיקה אותנו כהורים, משאלת הלב היא שיסתדרו בינהם, שיאהבו אחד את השני, שיתמכו אחד בשני ושירגישו מחוברים. במציאות, היחסים מורכבים מרגעים כאלו, אך גם מרגעים אחרים שפחות קל לחוות, ובהם יש מתיחות, קנאה ומאבק בין האחים.

הורים רבים חשים תסכול, חוסר אונים וחרדה לנוכח מצבים אלו, ואפילו תחושות של כישלון.

במפגש, נעצור להתבונן על רגעים אלו, מנקודת מבט הורית אך גם נתחבר ליחסים שלנו עם האחים שלנו במשפחה בה גדלנו, על מנת להבין את המערכת המשפחתית ואת נקודת המבט והצרכים של כל החברים בה, כלומר ההורים והילדים, ונצא עם תובנות לגבי הדרך הנכונה והמתאימה איך ל(לא)התערב .

אני מזמינה אתכן להצטרף.


אורלי פלאח, עו"ס,מטפלת פרטנית זוגית ומשפחתית,עובדת במרפאה הפסיכיאטרית לילד ולנוער בבי"ח זיו בצפת ובקליניקה פרטית במורשת ובקריות,מנחת קבוצות וסדנאות.

 

מחכה לכן כרגיל ב10:30
אשמח שתפיצו בין השכנות/חברות/אמהות שאתן מכירות.


גלי אניב
052-3491981

 

 

525 צפיות
פורסם ב- 11/07/2016 ,בשעה 09:46:52
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות