דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מדיה חברתית

טיפים לעריכה ביוטיוב
23/04/2013 12:56:28

שלום לכם,

טוב, אז הבנו בסדנה האחרונה שהיתה לנו ששיתוף הוא דבר חשוב. והבנו גם שתמונה עם טקסט עדיפים על טקסט בלבד. ובנוסף הבנו, שסרטון עדיף על תמונה עם טקסט... ולמה? כי אנשים אוהבים לראות, זה הופך את הדברים למוחשים וסרטון טוב, באורך של 90 שניות בערך - יכול להעביר את המסר שלך בצורה הטובה ביותר.

בקישור הזה תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים על איך להקים ערוץ ביוטיוב, איפה נמצאות אפשרויות העריכה ועוד.

 

כמה דגשים חשובים:

1. כותרת. הכותרת של הסרטון מאד חשובה כי לפיה ימצאו אתכם, והיא צריכה להיות מספיק אטרקטיבית כדי שיכנסו לסרטון.

2. אורך הסרטון. מקסימום 1.5-2 דקות. אנשים מאבדים ריכוז. 

3. תשתמשו באפשרות ייצוב התמונה. והרי בכל זאת, לא צלמים מקצועיים אנחנו, ולפעמים רועדות לנו הידיים מהתרגשות... ולכן יוטיוב נותנים לנו את האפשרות הזאת.

4. חשוב להוסיף מוסיקת רקע. במיוחד אם לא מדברים כל הזמן. ואל תשכחו להשתמש באפשרות המוסיקה החוקית שיוטיוב נותן לכם. יוטיוב מאד מקפידים בנושא הזה, ומורידים סרטונים ללא רחמים עם כל חשד הכי קטן להפרת זכויות יוצרים.

5. אם נוח לכם לעבוד בעברית - תמיד תוכלו לשנות את שפת הממשק (בתחתית מסך ניהול הסרטון)

6. גם תוכנת העריכה של windows - יוצר הסרטים, היא תוכנה מצויינת וידידותית לעריכה, ואפשר לעשות שם דברים נוספים שלא ניתן לעשות ביוטיוב, כמו למשל שיפור הסאונד (אם למשל יש הקריינות מלווה ברעש) הוספת כותרות בתחילת וסיום הסרט ועוד. אבל זה כנראה בפוסט אחר...

 

אני חושבת שבשלב זה של החיים נסתפק במידע הזה, ואשמח לענות על כל שאלה.

 

להתראות ובהצלחה

 

דפנה כהן

dafnac@013.net

 

 

1002 צפיות
פורסם ב- 23/04/2013 ,בשעה 12:56:28
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות