דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מדיה חברתית

איך ה Youtube יכול לקדם אותנו
08/04/2013 09:49:52

אמרו חכמינו "טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים". בתקופתם לא היה youtube. וחבל, כי הכלי הזה עונה על שני הצרכים. גם מראה עיניים וגם משמע אוזניים.

ולמה כל כך חשוב להשתמש בכלי הזה שנקרא "סרטונים".

א. אנשים אוהבים לראות. קל לנו יותר להבין כשאנחנו רואים מאשר רק מקריאה תיאורטית. 

ב. כשאתה עושה סרטון על עצמך, על הפעילות שלך, אנשים רואים מי אתה, רואים את הפעילות שיזמת. זה מוסיף מימד של אמינות ואף של לקיחת חלק בחוויה.

ג. סרטון טוב, שמכיל ערך לצופים כגון - מידע, הדרכה וכו' יכול להזרים הרבה תנועה לאתר.

ד. יוטיוב הוא מנוע חיפוש פופולרי, וגוגל מאד אוהב אותו...

ה. תראו איזה שימוש עושה עיריית תל אביב בכלי הזה. 

 

ובונוס - הסרטון המקסים של רון שמחוני. הוא אומנם בוגר מגמת הקולנוע בעל תיכוני משגב, ואנחנו לא...אבל אין ספק שגם אנחנו יכולים לעשות סרטונים מצויינים.  תראו איך הסרטון הזה ממחיש כמה מראה עיניים ומשמע אוזניים הוא שילוב מנצח!

 

בהצלחה!

 

ותזכורת. ביום רביעי הבא, 17.4 ההרצאה הראשונה בסדנה על מדיה חברתית. צחי צימט ירצה על על פירסום ושיווק באינטרנט, בין היתר גם ביוטיוב, בלינקדאין, באינסטגרם ועוד סוכריות :)

 

 

 

748 צפיות
פורסם ב- 08/04/2013 ,בשעה 09:49:52
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-08/04/2013 20:33:43 מאת נירית סגל

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות