דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר

ספורטאיות במשגב

כשאני רץ אני פשוט רץ
21/08/2012 07:12:34

האתלט היפני שיזו קנקורי היה אחד משני הנציגים שיפן שלחה לאולימפיאדת סטוקהולם, 1912. קנקורי השתתף בריצת המרתון אבל פרש באמצע. מרוב בושה על כך שלא הצליח לסיים את המרוץ הוא עלה בחשאי על ספינה בחזרה לארצו, ובמשך 50 שנה נחשב לנעדר ע"י הרשויות בשבדיה עד שאותר ע"י עיתונאי שהזמין אותו לסיים את המרוץ.

54  שנים, 8 חודשים, 6 ימים, 8 שעות 32 דקות ו-20 שניות לאחר שהחל בריצת המרתון ההיא קנקורי סיים אותה, והפך לרץ המרתון האיטי ביותר בעולם.  

 

רוצים להשתתף במירוץ אבל חוששים להגיע אחרונים? את שיא האטיות של קנקורי תתקשו מאד לשבור ...

 


 

עוד על ריצה ועל אצניות אולימפיות בקנה מידה מקומי בגליון הקרוב של א-לה-גוש.

 

767 צפיות
פורסם ב- 21/08/2012 ,בשעה 07:12:34
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות