דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

על הדרך

כבישים ופרויקטים בבנייה

הקמת אולם ספורט במרכז שרותים משגב
18/02/2016 10:49:39

 

 

 

אולם ספורט חדש במרכז שירותים משגב

בימים אלו נערכת המועצה להקמת אולם ספורט חדש במרכז השירותים. אולם הספורט תוכנן בקפידה על פי קריטריונים מחמירים וישמש למגוון פעילויות ספורט ופנאי.

אולם הספורט הוא נדבך נוסף בתנופת הבינוי העתידית כחלק מהקמת קמפוס משגב. לצורך הקמת הפרויקט גייסה המועצה תקציבים ממשרד הבינוי והשיכון, מקרן המתקנים של הטוטו, המשרד לפיתוח הנגב והגליל וממקורותיה העצמיים.

עלות הפרויקט: כ- 8.5 מיליון ₪.

אדריכל: דבי זיגלמן ורינת קינן.

קבלן מבצע: נאטור אשרף בע"מ.

פיקוח: עוזי ביטון, חברת גת טלרון בע"מ

התחלת ביצוע: 15 למרץ 2016.

משך זמן הביצוע: כ- 14 חודשים.

 


 

 

784 צפיות
פורסם ב- 18/02/2016 ,בשעה 10:49:39
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות