דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

על הדרך

כבישים ופרויקטים בבנייה

בטיחות בענף הבניה והתשתית
14/07/2016 11:45:19

ביום ד' 13.7 התקיימה במועצה הדרכת בטיחות בענף הבניה והתשתית. המפגש הינו יוזמה של אגף ההנדסה במועצה במטרה לחדד את את האחריות של הגורמים השונים הקשורים בניהול אתרי העבודה השונים.

המפגש עסק בנושאים מגוונים כדוגמת מי הוא מעסיק, מי הוא מזמין העבודה,  מתי מתקיימים יחסי עובד מעביד, מה ההבדל בין הדין הפלילי לאזרחי ועוד.

ההרצאה הועברה באופן מעניין ומוחשי  על ידי עו"ד רונן ורדי מנהל המרכז הישראלי לבטיחות וגיהות והשתתפו בה קבלנים העובדים עם המועצה, מפקחים ומנהלי פרויקטים, נציגי התאגידים ומזכירי ישובים.

 

לצערינו, תאונות העבודה בענף הבניה והתשתית ממשיכות להתרחש בהקפים גדולים ועלינו לעשות כל שנדרש על מנת להבטיח את בטיחותם של העוסקים במלאכה.

 

1229 צפיות
פורסם ב- 14/07/2016 ,בשעה 11:45:19
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות