דבר העורך

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

אתר צומח

תוצאות ביניים לסקר
01/03/2010 09:46:40

 

מביאה כאן את התשובות שקבלנו עד כה לשאלות הסקר.

אנא המשיכו לשלוח. למרטות שזה לא סקר מייצג ותקף, זה מוסיף זוית ראיה חשובה

ורבת ערך על האתר.

ובכן..

תיירת מזדמנת:

האם אתה:  מתעניינת בתיירות:

  • 1. מה מעניין אותך לחפש באתר- תשובה: איזה מין אזור זה, מה ההיילייטס שלו ברמה ארצית, איפה אפשר למצוא מידע תיירותי (לאו דווקא באתר עצמו)
  • 2. כמה מסכים/זמן לקח לך לאתר את המידע- תשובה: מעט מסכים, הניווט מהיר וקל אבל יש תחושה שאולי פספסתי דברים או את הדבר החשוב - כי יש כמה "אזורים" שוים לאותו נושא וכמה כלי ניווט מקבילים, שלא ידעתי מי הכי טוב מהם ולאן אגיע שהכי כדאי באתר.
  • 3. מה הרושם שקיבלת על משגב מביקור באתר- תשובה: שהאזור מחזר נואשות אחרי תושבים חדשים (באים לטייל ואולי נשארים??? הלו, זה מוקדם מדי ביחסים שלנו..). מבחינה תדמיתית האתר לא משרת טוב את המועצה, כי הרי ידוע שיש אמנים ותחכום ואוכלוסיה חזקה ומתקדמת וזה ניכר ברמת הווב 2 והפלטפורמה וכולי אבל לא ניכר ברמה העיצובית-תדמיתית . אגב ווב 2 למה שתחזיקו "גלריה" ]לא משנה שזה לא גלריה אלא אלבום תמונות] על פלטפורמה פרטית ומיושנת כשאפשר לעשות למועצה משהו יפה על בסיס פליקר או פיקאסה שניתן להירשם אליו דרככם ולקבל את היוזר והסיסמה הקהילתיים?
  • 4. מה חסר לך, או אפשר, לדעתך, לשפר באתר. תשובה: קודם לעשות סדר - שיהיה ברור מהו סרגל הניווט ה*אחד* שדרכו עובדים עם האתר. זה ממש טוב בעיניי שיש למעלה משמאל את החדשות ובמרכז ידיעה עכשווית ותחתיה עוד הודעות על אירועים - נותן תחושה שקורים הרבה דברים וכולם יכולים להשתתף באירוע הבא. אבל מוקד 107 ומידע על מעבר למשגב לא מעניין את רוב האנשים בכלל, זה יכול לעבור לצד ימין מתחת לקולחי המים ולרישום לגנים. כתיירת (בשאיפה!!!!) התאכזבתי מרמת הפירוט הנמוכה בתוכן ובתמונות של האטרקציות השונות. אפילו אם הלכתי לרשימת הצימר אז לרוב הצימרים שם אין לינק לאתר - הרי לא סביר שאשתמש בטלפון ולא ברשת כדי לבדוק את הצימר.. אבל אם להיות מציאותית וקהילתית - מכיוון שאולי אין לכם כסף להתחיל לפתח תוכן תיירותי משמעותי כרגע, כדאי לנסות לחתור לשיתוף פעולה עם אתרי אינטרנט ש"תיירנים" (מה זה? מטיילים?) כן אוהבים נגיד בלוג של מטיילי אופניים, מטיילי ג'יפים, או הקרן הקיימת למשל -

כלומר אם אין לכם איך לתקשר את המידע לפתוח שימו תמרורים איפה המידע קיים..
בכל אופן אם מדובר במהפך אז יש הרבה עבודה לפניכן..
סליחה על חוסר הרחמנות - חיים ארוכים ומלאי נחת כבר יגיעו בגלגול הבא כנראה..
___________________________________________________________________--

 

נער (17) , תושב משגב:

 

1. השגי ספורט, מידע על בית הספר

2. באמצע...

3. פעם בחודש. חדשות, מועדון כפרי, הפניה ממישהו 4. לא יודע 5. לא יודע

תום- תושב, נער

_________________________________________________________________________-

 תושב משגב ותיק:

1. טלפונים, בעלי תפקידים, ארועים

2. הרבה מידיי (דקות ארועות)

3. כן (צרכים פורטו ב-1

4. לא יודע

5. לא יודע

___________________________________________________________________________

סקר אתר על דפי הספורט באתר

לאחר קבלת תוצאות סקר שביעות רצון מכ 150 משיבים (כ 10% ממשתתפי הספורט) 

אני מצרף לעיונך את ניתוח (הביניים) תשובותיהם של המשתתפים עד כה. 

להערכתי מהתוצאות, שביעות הרצון מהאתר טובה בהחלט  ואנו במגמת שיפור עם הזמן.

אני חושב שהאתר של משגב טוב ונוח מאוד מבחינה מודולרית.

קישור לנתוני הסקר

 

 

 

793 צפיות
פורסם ב- 01/03/2010 ,בשעה 09:46:40
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-02/03/2010 09:07:31 מאת אסתי

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות