דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

על זכויות משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים (מוגש כשירות לתושבים ע"י שי"ל משגב)
20/07/2017 07:39:55

האם אתם מכירים משפחה ובה ילד עם צרכים מיוחדים?


המון ילדים היום מאובחנים עם נכויות או קשיים שונים, מולדים או לא, ואנחנו יודעים שהמשפחה מתמודדת עם קשיים, אך לא תמיד מודעים לכל המלחמות שהיא נאלצת לנהל.

 

נכון שיש לא מעט זכויות המגיעות להם על פי חוק, אך למרבה הצער, הן לא ניתנות באופן אוטומטי. כדי לקבל קצבה, למשל, צריך לאסוף מסמכים, להגיש טפסים, לחכות לא מעט זמן ואת כל זה עושים כל שנה מחדש.

 

ישנן עוד הרבה זכויות שלפעמים ההורים כלל לא מודעים להן כמו: הנחות בארנונה, בחשבון המים, הקלות מס שונות ועוד. לכן החלטנו להירתם למען עמותת "קול הזכויות", אשר הוקמה על ידי הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, במטרה לעזור להורים כמוהם לממש את כל הזכויות המגיעות להם. העמותה מעניקה סיוע ללא תשלום למשפחות אשר סוף סוף מרגישות שיש מישהו שנמצא בצד שלהן!

 

אם אתם מכירים מישהו בסביבתכם שיכול להיעזר בשירות כזה - אנא העבירו לו את המידע הזה.  עבורו זו יכולה להיות עזרה עצומה!

 

אגב, ניתן לפנות לעמותה דרך האתר בכתובת:  http://lp.otzmot.co.il/lp/allrights/?source=brk&lm_sup=11805

949 צפיות
פורסם ב- 20/07/2017 ,בשעה 07:39:55
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות