דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

התנדבות...זה אנחנו

דרושות משפחות מארחות
23/11/2016 09:07:23

קריאה נוספת למשפחות מארחות - אנא עזרו לנו להפיץ על ידי שיתוף.

פעם בשבועיים יוצאים כל ילדי פנימיית כפר הילדים בכרמיאל לסוף שבוע בבית, אצל הוריהם או קרובי משפחה. לאחדים מהילדים אין בית לחזור אליו, מטעמים משפטיים או אחרים.

ילדים וילדות אלו נשארים בפנימייה בכל סוף שבוע שחבריהם נוסעים הביתה. הם אורזים את חפציהם ועוברים למשפחתון תורן ולמיטה פנויה.

אנו פונים אליכם להיות "משפחה מארחת" עבור ילד או ילדה, להזמין אותם אליכם בסופי שבוע או בחגים, ולאפשר להם חוויה של בית חם ועוטף.

אלו מבינכם אשר מוכנים לפתוח את ליבם וביתם לילד או ילדה מכפר הילדים, מוזמנים ליצור קשר עם ראש הצוות הטיפולי: מירב פלד, נייד: 052-8217634 

או מזכירות כפר הילדים: 04-9901000

אפשרות נוספת

עבור אלו שאין ביכולתם לארח ילד במהלך סוף שבוע שלם: 

להיות "משפחה מפנקת" של ילד או ילדה- מדובר בפינוק רגשי וחומרי, מתן תשומת לב בגבולות הכפר או יציאה לאכול גלידה ושאר פינוקים שהילדים כמהים להם.

682 צפיות
פורסם ב- 23/11/2016 ,בשעה 09:07:23
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות