דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון

על פריצות, שריפות, תרגילים וכל השאר

אימון סע"ר
22/09/2016 12:19:20

 

ביום ד' 21.9.16 אחה"צ התקיים אימון בן כשעתיים של צוותי הסע"ר של המועצה.

סע"ר – סיוע עצמי ראשוני – הם צוותי מתנדבים שקיבלו הכשרה מפיקוד העורף לעבודה עם ציוד חילוץ "קל" למקרי אסון מקומיים. מטרת הצוותים היא לתת מענה ראשוני מקומי לאירועי קריסה/לכידה/התמוטטות וכד' באמצעות כלי עבודה בסיסיים וזמינים. בנוסף לכלים הביתיים, המועצה ביחד על רח"ל רכשה עגלות ציוד ייעודיות לצוותים אלו, אשר נמצאות בכוננות במחסן מל"ח במועצה, ומטרתן לתת מענה נוסף לאירועים אלה.

האימון המדובר התקיים בהדרכת חיילי מילואים וחיילים סדירים של פיקוד העורף והשתתפו בו כ-20 אנשי סע"ר, חלקם עובדי המועצה מאגפי אחזקה, הנדסה ובטחון, וחלקם תושבי משגב מהישובים השונים.

 

בסיום האימון, הקצין מפקע"ר שהוגדר מפקד האימון הרעיף שבחים על הציוד שנרכש ע"י המועצה ועל נכונותם ורמת התפקוד של המשתתפים באימון.

1032 צפיות
פורסם ב- 22/09/2016 ,בשעה 12:19:20
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-22/09/2016 13:40:06 מאת אור

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות