דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קורס ועדים

משובים ממשתתפים
24/04/2012 14:46:07

כוכי שלום,

 

1.      כללי:

כפי שאמרנו במפגש המסכם ב- 16/4/2012 אני שוב רוצה לדרוש בכבודה של האכסניה "המועצה האזורית משגב" ולהודות בראש וראשונה לך כוכי, על הארגון הדאגה התקתוק למופת של הקורס כולל ההודעות והמסרונים, וכן כמובן גם לדוד מטק ורון שני שתמכו ודאגו להצלחת הקורס, אשר ללא תמיכתם לא היה מתקיים, כולל הקולינאריה היוצאת מן הכלל.

2.      המרצים:

דני מירז ממכללת אורנים – מומחה בכל נושא הקהילתיות, הרביץ בנו תיאוריה והרבה דוגמאות מחיי הקהילה

עו"ד דוד קוכמן – ותיק ומנוסה ביותר בכל נושא סוגי ההתיישבות בארץ, נתן לנו את העניינים הארגוניים, הגדרת בעלי תפקידים, והיבטים משפטיים ומעל כולם טיפים מעשיים.

3.      המשתתפים:

חברי יישובי משגב, חלקם 35% חברי הנהלות היישוב וועדות. לא כל היישובים יוצגו בקורס וזה חבל, לדעתי כדאי לדאוג שמכל יישוב תהייה נציגות, כדי להעביר המסר והידע ביישובים.

המשתתפים לקחו את הקורס ברצינות רבה, היתה התעניינות והתפתחו דיונים פוריים במפגשים ובפורום שהוקם לצורך הקורס באתר המועצה.

4.      סיכום:

יש צורך בקורס כזה שמנחיל ידע רב ונותן כלים פורמאליים ומעשיים כאחד לחברי ועד ההנהלה ביישוב, כדי לנהל את היישוב בנועם ובאפקטיביות.

תינתן פגישת השלמה להיכרות עם בעלי תפקידים במועצה, וכן מפגשי המשך תקופתיים להעלאת נושאים לליבון ולימוד ולהפריה הדדית של משתתפי הקורס.

 

יישר כוח ותודה,

 

יאיר ליאון

מורשת

 

 

7312 צפיות
פורסם ב- 24/04/2012 ,בשעה 14:46:07
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-03/05/2012 09:31:53 מאת ברוך קומפנו

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות