דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

החינוך - הלב הפועם של משגב

גיוס מימון למרכז חינוך ומדע במג'ד אל כרום
27/11/2014 17:10:41

 

אילון ליטביץ' מגייס מימון למרכז יהודי-ערבי לחינוך ויזמות טכנולוגית ומדעית בגליל.

מוא"ז משגב תומכת בפרויקט חשוב זה מיום הקמתו.

זו ההזדמנות לתמוך ולסייע להגשמת החלום.

 

אלון:

שלום חברים,

בשלש השנים האחרונות עסקתי בתנדבות והיום מסייע בידי יוסי מורג, בהקמת מרכז לחינוך ויזמות טכנולוגית מדעית, יהודי ערבי, שבמרכזו מעבדה/סדנא  בה ילדים יוכלו לקבל הכשרה טכנולוגית, ולהפעיל את הכלים והמכשירים במעבדה לבדם, ויזמים יוכלו לפתח אבי טיפוס וקונספטים בעצמם ובעלויות מאד נמוכות. המעבדה מכילה כיום מדפסות תלת מימד, מעבדת אלקטרוניקה, רחפנים, ופעילות בתחום הרובוטיקה. כבר כיום פועלים במעבדה כ 160 ילדים מכרמיאל, משגב, מג'ד אל כרום, דיר אל אסאד.

הגוף שמפעיל את המרכז התארגן כמלכ"ר ומטרתו היא חברתית ללא מטרות רווח.

המרכז הוקם במג'ד אל כרום מתוך מטרה להביא את האוכלוסיה היהודית לתוך הישובים הערביים ולא להוציא את האליטה הערבית אל הישובים היהודיים. המטרה היא לייצר שינוי בגליל, הן בפן החברתי, הן בפן החינוכי ובעתיד גם בפן הכלכלי.

דוקא בתקופה הזויה זו במדינה, פרויקט זה יכול להראות שאפשר גם אחרת.

הפעילות הזו דורשת מימון, ויצאנו בקמפיין של גיוס המונים.

מי שיכול ורוצה לסייע ולתרום , יכנס לאתר ויסייע  ותודתי נתונה לו מראש.

 

בברכה

 

אילון

 

 

 

 

 

652 צפיות
פורסם ב- 27/11/2014 ,בשעה 17:10:41
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות