דבר העורך

 

קבוצת "יעד" ((YAD = Young Adult Division היא קבוצת מנהיגות צעירה בוגרת, המבוססת על מתנדבים ופועלת כחלק משותפות 2000 כרמיאל - משגב -פיטסבורג.

זהו מקום מפגש למעורבות קהילתית, עידוד ופיתוח מנהיגות ברוח צעירה, להובלת תהליכים ויצירת יוזמות חברתיות, קהילתיות וערכיות לסביבה בה אנו חיים ורוצים להשפיע.

אם אתם מנהיגים, יוזמים, יוצרים, משפיעים, נאמנים לערכי ההתיישבות בגליל ולזהות הציונית ורוצים לקחת חלק בעשייה, בשיח ובשיפור איכות חיינו - יומן זה הוא מקומכם ובשבילכם.

בברכה,

איילת ושמעון, חברי קבוצת יעד.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קבוצת YAD

על התנדבות וגם על עמיות יהודית
11/01/2011 07:18:52

שלום חברים,

 

לפנינו אסופת קישורים בנושאי התנדבות ועמיות יהודית

 

הראשון, לקראת מפגש הלמידה המשותפת בנושא "עמיות יהודית"

על "עמיות יהודית" באתר הסוכנות היהודית

 

השני נקשר בעיני לאחד הפרויקטים שהוצגו לפנינו ע"י הדילרים ביקור בבתי חולים

לפנינו רשמים מבוקר של כיף במחלקה אונקולוגית ילדים ב"ספרא" שבמרכז הרפואי "שיבא" שהופעל ע"י אחד הפרויקטים של מתנדבות האגודה למלחמה בסרטן.

 

שלישי ואחרון להפעם, מכתבה של ענת כפי שהועבר על ידי איה שלנו

 

שלום לכולם,

שיתוף פעולה בין מרכזי הצעירים בכרמיאל ומשגב, ביחד עם קבוצת JBURG  מבית היוצר של "הילל" (ארגון הסטודנטים היהודיים בפיטסבורג) הביא למפגש מרתק של קבוצת צעירים מהאזור, סטודנטים, בוגרי צבא עם קבוצה של 15 צעירים בני גילם מפיטסבורג. הצעירים מפיטסבורג שהו באזור שבוע ימים, התארחו אצל עמיתיהם מהאזור וחוו סדרה של פעילויות, מפגשים ועבודת התנדבות משותפת. ג'סטין ג'יקובס חבר הקבוצה מפיטסבורג הוא גם כתב של ה  Jewish Chronicle (ראה מסגרת).

במהלך הביקור סיקר ג'סטין את חוויותיו וסדרת הכתבות מופיעות בקישור

תמונות בפייסבוק. 

בברכה,

ענת

 

המשך עשייה מבורכת,

איילת.

872 צפיות
פורסם ב- 11/01/2011 ,בשעה 07:18:52
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות