דבר העורך

 

קבוצת "יעד" ((YAD = Young Adult Division היא קבוצת מנהיגות צעירה בוגרת, המבוססת על מתנדבים ופועלת כחלק משותפות 2000 כרמיאל - משגב -פיטסבורג.

זהו מקום מפגש למעורבות קהילתית, עידוד ופיתוח מנהיגות ברוח צעירה, להובלת תהליכים ויצירת יוזמות חברתיות, קהילתיות וערכיות לסביבה בה אנו חיים ורוצים להשפיע.

אם אתם מנהיגים, יוזמים, יוצרים, משפיעים, נאמנים לערכי ההתיישבות בגליל ולזהות הציונית ורוצים לקחת חלק בעשייה, בשיח ובשיפור איכות חיינו - יומן זה הוא מקומכם ובשבילכם.

בברכה,

איילת ושמעון, חברי קבוצת יעד.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קבוצת YAD

אלמז
26/12/2010 10:48:47

שלום חברים,

 

בימים אלו, כשאנו עוסקים בפרוייקטים הרי לפנינו קישור

"אלמז - מוצרי נוי אתיופיים"

הצצה באתר החזירה אותי לפרוייקט טבבצ'ין שהוצג לפנינו בעת ביקור שערכנו בשותפות 2000 עמק המעיינות בבית שאן.

 

אל הקישור שהתקבל אצלי, נוסף מכתב, מעלה בקצרה את לשונו:

מדובר בעמותה הנמצאת בלוד "עמותה שמסייעת לנשים אתיופיות בלוד על ידי העסקה שלהן בהכנת חפצי נוי – מפות, תיקים, פסלים, וכדומה. הם מעסיקים כ- 80 נשים מהקהילה האתיופית בשכר זעום, כשחלק עובדות מהבית וחלק בחנות המפעל בלוד."

 

שבוע טוב ולהתראות,

איילת.

 

768 צפיות
פורסם ב- 26/12/2010 ,בשעה 10:48:47
להוסיף תגובה תגובה אחת קישור ישיר לקטע בית
תגובה אחרונה ב-03/01/2011 11:09:59 מאת rebecca

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות