דבר העורך

 

קבוצת "יעד" ((YAD = Young Adult Division היא קבוצת מנהיגות צעירה בוגרת, המבוססת על מתנדבים ופועלת כחלק משותפות 2000 כרמיאל - משגב -פיטסבורג.

זהו מקום מפגש למעורבות קהילתית, עידוד ופיתוח מנהיגות ברוח צעירה, להובלת תהליכים ויצירת יוזמות חברתיות, קהילתיות וערכיות לסביבה בה אנו חיים ורוצים להשפיע.

אם אתם מנהיגים, יוזמים, יוצרים, משפיעים, נאמנים לערכי ההתיישבות בגליל ולזהות הציונית ורוצים לקחת חלק בעשייה, בשיח ובשיפור איכות חיינו - יומן זה הוא מקומכם ובשבילכם.

בברכה,

איילת ושמעון, חברי קבוצת יעד.

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קבוצת YAD

חג חנוכה חמישי בלי גלעד
30/11/2010 17:48:48

חג אורים שמח,

 

אנחנו כאן, נחגוג את חג החנוכה, נדליק נרות, נאכל סופגניות ונמשיך לספור ימים ?

אולי נס יתרחש לפני כן.

 

בשנים שעברו הדלקנו נר לגלעד באירועים שונים, כמו גם בטורניר הקט סל בכדורסל, שנערך מדי שנה במשגב, לזכר נדב ויובל ז"ל.  גם השנה יתקיים הטורניר וגלעד עדיין לא כאן.

 

לפני כשבועיים עברנו את יום ה 1600.  אירוע מכובד ביותר נצפה בוושינגטון.

התודות לארגון הסטודנטים הציונים באוניברסיטת מרילנד UMD ZOA,
לסטודנטית הנמרצת מלכה גולדברג, חברת הארגון שמשכה בחוטים, קשרה קצוות, ורתמה ארגונים נוספים לאירוע זה, ותודה אישית לגברת רובין סטולר, אם לסטודנטית, שפנתה אלי, קישרה ביני לבין מלכה וגם עדכנה כל העת.

 

רשמים מצולמים (Photos by Ron Sheinson) אפשר לראות באתר שלנו תחת הקישור 2freeGilad.com .

אסופת כתבות, קישורים ומכתבים אעלה בהמשך

היה שם אירוע יוצא מהכלל, בעוצמה, מספר המשתתפים וההד שהותיר.

 

נחזור לחנוכה,

בחג החנוכה, מידי ערב, יתקיים טקס הדלקת נרות באוהל המחאה עם משפחת שליט.
הציבור הרחב מוזמן לקחת חלק בטקסים ולהתפלל למען שובו של גלעד במהירה.

חג שמח ולהתראות,

איילת.

 

864 צפיות
פורסם ב- 30/11/2010 ,בשעה 17:48:48
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות