דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

משגב קולטת

מיישוב לקהילה - הרצאות בנושא קהילתיות, הון חברתי ועוד
25/01/2011 10:20:05

כולם מדברים קהילתיות...

 

כ30 חברי וועדים, וועדות קליטה ובעלי תפקידים אחרים ביישובים השתתפו אתמול בהרצאה מרתקת ופוקחת עין של שר'לה שדמי מ'שדמות' - מרכז למנהיגות בקהילה, אורנים.

ההרצאה עסקה בקהילתיות, נושא מוכר ומדובר, אך הפעם מזויות אחרות, מעוררות מחשבה ורצון לעשות. מן הדברים עולה שאכן יש הרבה לעשות.

ראשי הפרקים של ההרצאה, במצגת.

הרצאת המשך בנושא (הפעם עם דני מירז, אף הוא מ'שדמות'  ) תתקיים בשבוע הבא ביום חמישי, ה3/2 ב-18:00.

בעלי תפקידים ביישובים, שמעוניינים להשתתף, מוזמנים ליצור קשר עם כוכי אוסטרובסקי.

944 צפיות
פורסם ב- 25/01/2011 ,בשעה 10:20:05
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות