דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מיומני הספרנית

שנת הלימודים תשע"ה מסתיימת בימים אלה. וזו עת מצוינת לסיכומים
08/06/2015 09:30:37

סיכום שנת תשע"ה בתחום התרבות ספריית משגב

 

אז לפני שנתחיל אנחנו רוצים קודם כל להודות לכם, קהילה איכותית שלנו, צרכנית תרבות על כל גווניה וגילאיה. תודה שהגעת לאירועים שלנו בהמוניכם, שפירגנתם, שידעתם להגיד מילה טובה.

השנה, מספטמבר 2014 ועד יוני 2015, או בשמה שנת הפעילות תשע"ה קיימנו 18 הצגות ילדים, 3 אירועים לנוער, 7 מפגשים למבוגרים. אליהם הגיעו 2275 משתתפים.

 

604 צפיות
פורסם ב- 08/06/2015 ,בשעה 09:30:37
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות