דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

מדברים אמונה

שטר פרוזבול
07/09/2015 12:45:54

 

הנה הגענו לסוף שנת השמיטה. ואם אנשים פרטיים ומוסדות  חייבים לך כסף מצווה עליך  " לשמוט "  - לעזוב את החוב  ולמחוק אותו.  ומדובר באדם פרטי בלבד.

 

על מנת למנוע מצב שבו אתה עלול להפסיד המון כסף ומתוך כך לא להלוות לאף אחד מפני שהוא לא יפרע את החוב  יש למלא טופס הנקרא  "פרוזבול" שמשמעותו מסירה. אם אתה מוסר את החובות שלך למוסד ציבורי כגון הרבנות הראשית לישראל הרי שדין שמיטת כספים לא חלה . מפני שמדבור במוסד ציבורי  ולא באדם פרטי.

מילוי טופס הפרוזבול  בעצם עוקף את תקנת שמיטת הכספים המקורית והיא תוקנה ע"י הלל הזקן  ונוהגת מיד 7 שנים בסוף שנת השמיטה.

 

מצ"ב הטופס. יש להחתים עליו 2 עדים ולהשאיר את הטופס אצלך למשמרת.

 

 

להדפסת הקובץ 

700 צפיות
פורסם ב- 07/09/2015 ,בשעה 12:45:54
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות