דבר העורך

מנהלי היומן

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

קיימות וסביבה

קול קורא לתמיכה ביוזמות לטיפוח הטבע בחצרות מפעלים
31/01/2016 11:22:53

פרויקט ייחודי של איגוד ערים לאיכות הסביבה גליל מערבי. האיגוד פנה בקריאה למפעלים לשמירה וטיפוח הטבע במפעלים וסביבתם. מנכ"ל האיגוד הילה בן דורי אמרה כי האיגוד מקדם מיזמים ופרויקטים לשמירת הטבע והסביבה בגליל המערבי מתוך תפיסה לפיה השמירה והטיפוח של הסביבה נוגעים לכל אדם: בביתו, בקהילתו ובמקום עבודתו. נושא שמירת הטבע זוכה לאוזן קשבת ואהדה ברשויות האיגוד והחלו להירקם יוזמות שונות בתחומי הרשויות והישובים בעניין זה. כעת פונה האיגוד גם להעשרת הטבע בתוך מפעלים. בקול קורא-ייחודי מסוגו,שפרסם השבוע האיגוד, הוזמנו מנהלים ועובדים במפעלים הנמצאים בתחום האיגוד להציע יוזמות לשמירה וטיפוח הטבע בחצרות המפעלים ובסביבתם. אקולוגית האיגוד יעל הרטמאיר סיפרה כי בעשרות השנים האחרונות חלה הידרדרות במצבן של המערכות האקולוגיות בארץ ובעולם-דבר אשר הוביל לפגיעה בשירותים חיוניים שהן מספקות לאדם. עסקים שונים בתעשייה נהנים משירותים שמספקות המערכות האקולוגיות דוגמת חומרי גלם, מזון ומים נקיים. מתוך הבנה של התלות הקיימת בין האדם לטבע עולה הצורך לשמור על הטבע גם בתוך מפעלים וסביבתם ולפעול לצמצום ההשפעות השליליות עליו. יו"ר האיגוד דוד מלכה,"המטרות של המיזם בקרב המפעלים הן: העשרה של הטבע בחצר המפעל וסביבתו,מזעור השפעות המפעל על הטבע הסובב אותו והעלאת מודעות עובדי המפעל לחשיבות השמירה על הטבע".
בחירת היוזמות תיעשה במהלך חודש אפריל 2016 על ידי ועדה ציבורית כאשר היוזמות הנבחרות ייהנו מתקציב של עד 8,000 ₪ לכל יוזמה שתבחר.

לפרטים מלאים: http://ecowest.co.il/?p=4135

602 צפיות
פורסם ב- 31/01/2016 ,בשעה 11:22:53
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות