דבר העורך

 

 

היומן 'עושים עסקים' ישמח לפרסם  יוזמות, רעיונות, הצעות לשיתופי פעולה

וכל מה שעשוי להועיל ולמנף את העסקים במשגב.

אפשר להעלות את הדברים בתגובות לרשומות, ואפשר לשלוח ליפעת, מנהלת היומן,

כדי להעלות כרשומה.

 

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

עושים עסקים

תרצה שני - מומחית לתזונת ילדים
24/12/2015 09:14:02

 

תרצה שני - תזונת ילדים   

 

"אני עובדת כדיאטנית קלינית כבר יותר משלושים שנה. במהלך השנים התמחיתי בתזונה בגיל הרך, ובמיוחד בנושא בררנות אכילה השכיח בקרב ילדים. כמו הרבה מיזמים מוצלחים, גם המיזם שלי התחיל די במקרה", אומרת תרצה שני משכניה, " זוג הורים מאחד היישובים בערבה הופנה אלי לקבל ייעוץ לגבי ילדם. עד אז כל פגישות הייעוץ שלי התקיימו במרפאות קופ"ח מאוחדת, בה אני עובדת, או בקליניקה אצלי בבית. כשניסינו יחד לבדוק איך אנחנו מדלגים על מכשול הריחוק הגיאוגרפי, נזכרתי שממש באותו זמן טיילה אחת הבנות שלנו בדרום אמריקה והקשר בינינו היה באמצעות המחשב ותוכנת הסקייפ. כך עלה הרעיון לנסות לקיים את הייעוץ דרך המחשב. הסתבר שהרעיון היה מוצלח מאד וכך במהלך השנים שיפרתי שכללתי והוספתי כלים עד שהיום אני יכולה להגיד בביטחון גמור שלייעוץ דרך הסקייפ יש יתרונות רבים. הוא למשל, חוסך להורים זמן וכסף על נסיעות, חוסך את חיפוש השמרטף לילדים, הוא נערך בשעות הנוחות להורים, והכי משמעותי, באם אני נזקקת לערוך תצפית אכילה על הילד, היא נעשית בבית, בסביבתו הטבעית, מה שמאפשר לי אבחון וייעוץ מיטביים".

עם השנים מיזם הייעוץ של תרצה התפתח.  היא פתחה דף פייסבוק המתעדכן מדי יום ויש לו אלפי אוהדים. תרצה מפעילה גם אתר אינטרנט פעיל מאד עם מאות כניסות ביום. בשנה האחרונה היא כתבה גם שני ספרים אלקטרונים: "תזונה בגיל הרך - אכילה והאכלה במסגרות חינוכיות" המיועד בעיקר למטפלות, גננות וצוותי חינוך בגיל הרך, ו"תזונת ילדים - המדריך השלם להורים" שהפך לאורים והתומים בכל הנושאים הקשורים לתזונת הילד בבית. בנוסף, תרצה מנחה סדנאות בנושא תזונת הילדים לצוותי חינוך ביישובים ובמועצות אזוריות, היא מופיעה בתכניות תזונה בטלוויזיה, יועצת וחונכת דיאטנים בראשית דרכם ומשתפת פעולה עם גופים כמו ויצ"ו, תה ויסוצקי, אסם ויוניליוור.

דף הפייסבוק "תרצה שני - תזונת ילדים": https://www.facebook.com/tirtsah.shani

האתר של תרצה:  http://feedkids.co.il/

 

 

 

 

 

 

675 צפיות
פורסם ב- 24/12/2015 ,בשעה 09:14:02
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות