http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

עושים עסקים

תרצה שני - מומחית לתזונת ילדים

 

תרצה שני - תזונת ילדים   

 

"אני עובדת כדיאטנית קלינית כבר יותר משלושים שנה. במהלך השנים התמחיתי בתזונה בגיל הרך, ובמיוחד בנושא בררנות אכילה השכיח בקרב ילדים. כמו הרבה מיזמים מוצלחים, גם המיזם שלי התחיל די במקרה", אומרת תרצה שני משכניה, " זוג הורים מאחד היישובים בערבה הופנה אלי לקבל ייעוץ לגבי ילדם. עד אז כל פגישות הייעוץ שלי התקיימו במרפאות קופ"ח מאוחדת, בה אני עובדת, או בקליניקה אצלי בבית. כשניסינו יחד לבדוק איך אנחנו מדלגים על מכשול הריחוק הגיאוגרפי, נזכרתי שממש באותו זמן טיילה אחת הבנות שלנו בדרום אמריקה והקשר בינינו היה באמצעות המחשב ותוכנת הסקייפ. כך עלה הרעיון לנסות לקיים את הייעוץ דרך המחשב. הסתבר שהרעיון היה מוצלח מאד וכך במהלך השנים שיפרתי שכללתי והוספתי כלים עד שהיום אני יכולה להגיד בביטחון גמור שלייעוץ דרך הסקייפ יש יתרונות רבים. הוא למשל, חוסך להורים זמן וכסף על נסיעות, חוסך את חיפוש השמרטף לילדים, הוא נערך בשעות הנוחות להורים, והכי משמעותי, באם אני נזקקת לערוך תצפית אכילה על הילד, היא נעשית בבית, בסביבתו הטבעית, מה שמאפשר לי אבחון וייעוץ מיטביים".

עם השנים מיזם הייעוץ של תרצה התפתח.  היא פתחה דף פייסבוק המתעדכן מדי יום ויש לו אלפי אוהדים. תרצה מפעילה גם אתר אינטרנט פעיל מאד עם מאות כניסות ביום. בשנה האחרונה היא כתבה גם שני ספרים אלקטרונים: "תזונה בגיל הרך - אכילה והאכלה במסגרות חינוכיות" המיועד בעיקר למטפלות, גננות וצוותי חינוך בגיל הרך, ו"תזונת ילדים - המדריך השלם להורים" שהפך לאורים והתומים בכל הנושאים הקשורים לתזונת הילד בבית. בנוסף, תרצה מנחה סדנאות בנושא תזונת הילדים לצוותי חינוך ביישובים ובמועצות אזוריות, היא מופיעה בתכניות תזונה בטלוויזיה, יועצת וחונכת דיאטנים בראשית דרכם ומשתפת פעולה עם גופים כמו ויצ"ו, תה ויסוצקי, אסם ויוניליוור.

דף הפייסבוק "תרצה שני - תזונת ילדים": https://www.facebook.com/tirtsah.shani

האתר של תרצה:  http://feedkids.co.il/

 

 

 

 

 

 

1094 צפיות