http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

עושים עסקים

הכשרה לשיווק עסקי דיגיטלי

הכשרה לשיווק עסקי דיגיטלי  


עולם השיווק והפרסום כיום מתבסס בזירה הדיגיטלית. יותר ויותר משאבים מופנים לשיווק העסק במדיה הדיגיטלית. השיווק הדיגיטלי מאפשר לך, בעל העסק לייצר מסעות שיווק יעילים ובעלות ריאלית. באמצעות הכלים הדיגיטליים ניתן להפנות את הפרסום לקהל יעד מפולח וממוקד, בניגוד לפרסום Off-Line, הפרסום במדיה הדיגיטלית ממוקד ומגיע רק ללקוחות הפוטנציאלים אותם אנו מגדירים כקהל היעד.


קהל הלקוחות שלך נמצא ברשתות החברתיות, מבצע סקרי שוק באמצעות גוגל, יותר ויותר לקוחות נעזרים במכשיר הסלולארי שלהם על מנת להתעדכן בזירות הללו. אנו כבעלי עסקים לא יכולים להרשות לעצמנו לא להיות בעלי נוכחות דיגיטלית יעילה ומקצועית.

המיזם החברתי לפיתוח קריירה ויזמות עסקית נותן מענה מקצועי לבעלי עסקים המבינים כי עליהם לנהל את מסעות השיווק שלהם במדיה הדיגיטלית, במסגרת המיזם העסק שלך ייצר לעצמו נוכחות דיגיטלית מקצועית, תוכל להגדיל את מאגר הלקוחות של העסק שלך בעלויות סבירות, הלקוחות הפוטנציאלים שלך ימצאו את הדרך הנוחה והמתאימה להם להגיע אליך לעסק.


מסלול הכשרה יעזור לך לייצר נוכחות דיגיטלית משמעותית ואפקטיבית לעסק שלך, תוך הבנת הקשיים והאתגרים של ניהול עסק קטן.

הקורס העיוני כולל 24 מפגשים עיונים המתקיימים כשיעורים מקוונים, שיעורים חיים המועברים באמצעות האינטרנט. אנו מבינים כי כבעל עסק אין לך את הזמן להקדיש לנסיעות ארוכות על מנת ללמוד, ולכן השיעורים מועברים אצלך בעסק או בבית, בשעות מותאמות. כל מפגשי הקורס מוקלטים ופתוחים למשתתפי ההכשרה לצפות בהם פעמים נוספות בזמנם הפנוי.

לאורך כל תהליך ההכשרה תזכה לליווי מקצועי על ידי מנהל שיווק דיגיטלי המסייע לך ליישם ולמקד את החומר הנלמד על העסק שלכם. הליווי נמשך שלושה חודשים נוספים לאחר תום הקורס. כחלק מתהליך הליווי נלמד לכתוב וליישם תוכנית שיווקית דיגיטלית התפורה למידות העסק שלך.


מרצי הקורס הינם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום השיווק הדיגיטלי ומרצים במכללות המובילות:

מני בן עדי - יועץ , מרצה ובעלים של בן-עדי מדיה חדשה, משרד המספק שירותי תדמית, מוניטין ונוכחות עסקית ברשת. למני ניסיון מעשי כמנהל שיווק ומכירות, בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, תואר ראשון בניהול ושיווק טכנולוגיה, דיפלומה בתקשורת שיווקית מאיגוד הפרסום הבינלאומי ואף רשום במאגר היועצים של הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה.

זוהר עמיהוד - מומחה שיווק באינטרנט וקידום אתרים. מייעץ לחברות כיצד להביא תנועה לאתר, לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים לרכוש ולהגדיל את המכירות. בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מטעם אוניברסיטת תל אביב. ובעל תואר מוסמך מחברת מיקרוסופטמיד לאחר שחרורו מחיל האוויר החל זהר לעסוק בייעוץ תפעולי לחברות גדולות במשק, ביניהן: רפא"ל, תפרון (טקסטיל), קופסאות פח (יצרני פחיות קולה), הפניקס (ביטוח), מנפאואר (משאבי אנוש). זוהר כתב מספר ספרים בתחום השיווק הדיגיטלי, ספרים המשמשים כתנ"ך למפרסמים.

ורד חורי מרצה, יועצת ובעלים של חברת ewise המספקת שירותים מקצועיים לתחום שיווק באינטרנט ובניית אתרים. בוגרת האוניברסיטה הפתוחה במסלול ניהול וחינוך ועוסקת למעלה מעשור בהדרכה וניהול.

לשיווק באינטרנט הגיעה ורד דווקא מכיוון ההדרכה כמנהלת מכללת דעת השרון - שם הקימה את המחלקה, שהפכה לימים המוצר המוביל של המכללה: קורסים מקצועיים וסדנאות לעסקים לתחום השיווק האינטרנטי. כמי שעסקה בשיווק, מצאה עצמה נמשכת יותר ויותר לתחום השיווק באינטרנט, מתאהבת בו, עוזבת הכל ופותחת עסק - וכך נולד  ewise
בשנת 2010, אחרי ניסיון שצברה במשך חמש שנים של למידה מקצועית וכן הקמה וליווי של פרויקטים מוצלחים רבים - יצאה ורד לדרך עצמאית.

 

אסף חמץ - יוצר ויראלי של סרטוני רשת החתום על מאות סרטים שזכו ללמעלה מ- 5 מיליון צפיות, מבעלי חברת נאנוק מדברים וידאו, בית התוכן הראשון בישראל להפקה והפצת סרטים ברשת. חוקר ומלווה את מהפכת הווידאו באינטרנט מרשיתה. כותב בנושא בדה- מרקר, אייס ומנהל בלוג אישי בנושא. מרצה על התופעה הויראלית ושיווק באמצעות וידאו בפני מוסדות, מכללות וארגונים.

 

המיזם הייחודי הכשרה לשיווק עסקי דיגיטלי מנוהל על ידי עמותת GRF ישראל, עמותה המובילה מספר פרויקטים עסקים- חברתיים.

אנו מציעים לך להצטרף למיזם הייחודי ולקדם את מה שחשוב לך כל כך- העסק שלך!

 

 

ההכשרה כוללת: 
  • 24 מפגשים מקיפים ומעמיקים החל מ- 18/05/15, 
  • ליווי ע"י מנטור למשך 6 חודשים, 
  • תוכנת ניהול לקוחות לשנה, 
  • שובר פרסום בגוגל בסך 300 ₪.
עלות ההכשרה: 4200 ₪ לחברי עסקימשגב 2800 ₪ 

להגשת מועמדות יש לפנות עד ל 11/5/15 
מספר המשתתפים בתכנית מוגבל.
מפגש חשיפה יתקיים ביום שני, ה-11/5 בשעה 9:00-10:30
באולם המליאה במועצה

להרשמה: טל גפני, עמותת עסקימשגב
052-8510488 
tal.asakimisgav@misgav.org.il

 

 

1320 צפיות