http://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%A6%D7%94-%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%92%D7%91/190731637642996 שבילים ברשת

עושים עסקים

הבית בעל אלף המראות

הבית בעל אלף המראות


"לפני שנים רבות, בכפר קטן ורחוק, היה מקום מיוחד במינו: 'הבית עם אלף המראות'.

כלב קטן ושמח שמע על המקום הזה והחליט לבקר בו. כשהגיע אל הבית, קיפץ בשמחה במעלה המדרגות היישר אל הדלת הראשית. הוא הביט מבעד לדלת כשאוזניו זקופות וזנבו מקשקש בהתלהבות. להפתעתו הרבה, מצא את עצמו מביט באלף כלבים קטנים ושמחים מקשקשים בזנבם בלא פחות התלהבות ממנו.

הוא חייך חיוך ענק, ואלף פרצופים שמחים החזירו לו חיוכים חמים וחברותיים. כשעזב את הבית חשב לעצמו: "איזה מקום מדהים. אני אבוא לבקר פה לעיתים קרובות."

באותו הכפר היה כלב קטן נוסף. הוא לא היה שמח במיוחד. יום אחד גם הוא החליט ללכת לבדוק את הבית. הוא הגיע אליו, טיפס בכבדות במדרגות והציץ מבעד לדלת. לפתע הוא ראה אלף כלבים עם פרצופים מאוד לא נחמדים, בוהים בו. הוא החל לחשוף לעומתם שיניים, ונבהל כל כך כשראה אלף פרצופים חושפים אליו שיניים בחזרה. הוא עזב את הבית, ובדרכו לכפר חשב לעצמו:

"איזה מקום נורא. אני בחיים לא חוזר לשם יותר."

קבוצה תהליכית היא סוג של בית כזה. כל אחד מביא את עצמו לקבוצה ומקבל השתקפויות ותובנות עליו שמקדמות את העשיה שלו. מאירות את המקומות שבהם הוא מחייך בהיר ומצליח ואת המקומות בהם הוא סגור, לא מודע, או תקוע.

מה מאפשר לכם לגדול בעסק ? מה חוסם אתכם ?

לפעמים הצמיחה מגיעה מלמידה ואינקובציה ארוכה, לפעמים פשוט מהאומץ לעשות שינוי .

כל משתתף בקבוצה מגיע אליה עם ניסיון העבר שלו ומגוון שיטות ודרכי פעולה שפיתח עם השנים בזכותם הגיע לתוצאות.

בקבוצת "קפיצת גדילה"  מתאספים בעלי עסקים  שמתמודדים עם אותם בעיות, קשיים ואתגרים. בתהליך שעוברת הקבוצה נוצרת אנרגיה מיוחדת של עשייה, תמיכה והתקדמות, שמניעה כל אחד קדימה. זהו כוחה של קבוצה.

סיפור של משתתף אחד, דילמה של משתתפת שניה יוצרים אצל האחרים תובנות פנימיות והכרות משמעותיות שנוגעים בתהליך האישי שהם עוברים, ומהוות פריצת דרך בדרך לקפיצת הגדילה וההתפתחות עסקית. 

ומה התפקיד שלי כמנחת הקבוצה? מתוך הניסיון שלי בהנחית קבוצות ובתהליכים אישיים לזקק את התובנות, לאפשר לאנשים להגדיר יעד ברור לשקף ולקשר בין הדברים כדי לאפשר לכם לצמוח.

 

 מוזמנים להצטרף לקפיצת גדילה,

חיה שדלצקי גזית

 

 

מעניין ?

מוזמן /ת להצטרף לקבוצת צמיחה לבעלי עסקים המעוניינים לצמוח יחד! 

בהנחיית חיה שדלצקי גזית

הזדמנות ללמידה קבוצתית יחד עם בעלי עסקים המתמודדים עם סוגיות הדומות לשלך. כל אחד עובד ומתקדם על-פי המטרה שהציב לעצמו. 
לומדים ומתקדמים בעזרת מפגש הדעות, מחשבות וניסיון החיים של בעלי עסקים אחרים. 
מחדדים את היכולת לשאול שאלות שיקדמו את העסק שלך. 

הקבוצה מתאימה לעסקים הפועלים מעל שנתיים ומוגבלת ל- 10 בעלי עסקים בלבד.

מתי?
10 מפגשים שבועיים, בימי שלישי בין 9:00-11:00 החל מה- 21.4.15

איך?
פשוט נרשמים:
טל גפני 052-8510488
tal.asakimisgav@misgav.org.il

 

1322 צפיות