דבר העורך

 

 

היומן 'עושים עסקים' ישמח לפרסם  יוזמות, רעיונות, הצעות לשיתופי פעולה

וכל מה שעשוי להועיל ולמנף את העסקים במשגב.

אפשר להעלות את הדברים בתגובות לרשומות, ואפשר לשלוח ליפעת, מנהלת היומן,

כדי להעלות כרשומה.

 

אלבום תמונות rss
מלאו כאן את כתובת ה-Email שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן היומן שלי.
הצטרף הסר

לינקים

רשומות אחרונות

ארכיון

אלבום תמונות

Loading
 

עושים עסקים

עמותת עסקימשגב הציגה לציבור את תוכנית העבודה
26/11/2014 11:04:26

ביום רביעי האחרון, קיימנו בעסקימשגב מליאה ראשונה של בעלי העסקים שיהפכו מעתה להיות חברי עמותה. בתחילת הדרך פעלה עסקימשגב במסגרת מט"י, אך לאחרונה התחלנו לפעול כעמותה עצמאית. מטרת העמותה לענות על צרכיהם של בעלי העסקים ולתרום לחיזוק הפעילות העסקית באזור.

במליאה הצגנו לחברים את תוצרי התהליך האסטרטגי שבוצע בשיתוף ציבור בעלי העסקים  בחודשים האחרונים: חזון ותכנית עבודה לשנים הקרובות. החברים הוזמנו להעיר ולשתף בתובנות ורעיונות.

בעקבות הפגישה וההערות ועד העמותה ישכלל את התכנית וייקבע תעדוף על מנת לצאת לדרך המחודשת.

 

במהלך התהליך כולו בכלל, ובמליאת הסיכום בפרט ניכרו השתתפות ומעורבות גבוהות.

בעלי העסקים הוכיחו בנוכחותם ומעורבותם שיש צורך רב בפעילות איכותית המקדמת ותומכת בעסקים קטנים באזורנו. הבעת האמון של המשתתפים בתהליך ובתוצריו ריגשה אותי. ההשתתפות הערה, המעורבות, האכפתיות, וההערות שקיבלנו נותנות הרבה כח להמשיך במרץ. עכשיו צוללים יחד לעבודת המימוש!

 

 

בעלי עסקים מהסביבה מוזמנים להצטרף לעמותה ולקחת חלק בקידום הפעילות העסקית באזור. 

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אליי

052-8510488

tal.asakimisgav@misgav.org.il

 

מקווה לראותכם,

 

טל גפני

מנהלת העמותה

 

 

891 צפיות
פורסם ב- 26/11/2014 ,בשעה 11:04:26
להוסיף תגובה אין תגובות לרשומה זאת קישור ישיר לקטע בית

כל היומנים

sun - לשירות חברות הסטארט אפ בצפון אומרים שהיה פה אמנים ויוצרים אני ואתה נשנה את הגינה אנשי הגשם אתר צומח גבוהה יותר, מהירה יותר, חזקה יותר גן קיימות הבית הפתוח הופכים את בקעת בית הכרם לעמק תפארת החינוך - הלב הפועם של משגב הכל נוער המלאכים של כלבלאב העשרה ואומנויות הקומפוסטר כחיית מחמד התנדבות...זה אנחנו ויקי משגב זבל זבל תפריד זכויות בעלי חיים זריקת בריאות חיים בקהילה טיולים ומסעות יד ביד בגליל יד על הדופק - דיווחי משטרה וביטחון יומן המועצה יומן ספורט יומן רכזי טיולים יער האופניים והקהילה יש עבודה ישוב לדורות לא רק לנשים לחיים ארוכים מבקרים במשגב מדברים אמונה מדיה חברתית מועדון רוטרי משגב מוקד 107 מזכירי/ות ישובים מיומני הספרנית משגב קולטת משומשהו נוער ראס אל עין עד-כאן העתון המקוון של משגב עוד מעט 30 עושים עסקים על הדרך פורום מנהלני חינוך פתווו-ח צעירי משגב קבוצת YAD קול ההתחלות קונים - כאן קורס ועדים קיימות וסביבה קליק שביל סובב משגב שבילים ברגל תיירות במשגב תרבות